środa, 9 sierpnia 2017

Miętowy shadowbox i wrześniowe warsztaty w Warszawie

Witajcie Kochani! Korzystając z czasu, który mogę jeszcze przez chwilę wykorzystać na tworzenie, zanim znów będę w permanentnych rozjazdach, zwyczajnie nie próżnuję. :) 

Dzisiaj chciałabym podzielić się kolejną pracą - dekoracją. A właściwie layoutem i dekoracją w jednym, gdyż jest to dekoracyjny shadowbox, czyli głęboka ramka, bogato zdobiona, a nawet zmediowana na różne sposoby, głównie za pomocą białych i miętowych mediów oraz związanych z nimi technik wszelkiej maści. 
Na zdjęciach oczywiście Róża, któżby inny. :) Bardzo lubię pracę z czarno-białymi zdjęciami, najzwyczajniej w świecie - pasują do każdej palety kolorów i nie trzeba martwić się, że coś nam zazgrzyta kolorystycznie. I bez zbędnego przedłużania...

... oto mój mintajowy (ach!) shadowbox :)

UWAGA! WARSZTATY!

Taką miętową ramkę, oczywiście z własnymi zdjęciami :) będzie można stworzyć podczas kolejnego Maratonu Warsztatowego, na który serdecznie zapraszam. Tym razem w Pracowni Agaterii w Warszawie, 16 wrześniaw sobotę, popracujemy z tą oto przestrzenną formą, którą sobie zbudujemy od podstaw, ozdobimy i poszalejemy z różnego rodzaju technikami. 

Poza ramką stworzymy także trzy bardzo kwieciste, bogato zdobione, przestrzenne kartki na różne okazje (o których więcej niebawem), również z mnóstwem technik i trików. Będziemy testować, ujarzmiać i ułaskawiać do naszych celów produkty Agaterii, takie jak: maski, pastę, pudry, tekturki oraz papierowe elementy do wycinania. Zapraszam! :)Mam nadzieję, że uda nam się spotkać we wrześniu! :)
Tymczasem życzę Wam spokojnego, twórczego wieczoru!


4 komentarze :

AniaTworzy pisze...

cudo :)!

Patty O'Malley pisze...

So pretty!

phann son pisze...

Gorgeous cards! Wish I could see them made in person.ตารางคะแนน

jorjorbeth pisze...

i like so much...Thanks for sharing the good information!
ไฮโลออนไลน์

LinkWithin

.