czwartek, 10 sierpnia 2017

Kolorowo, kwieciście, kartkowo...

Witajcie Kochani! Wczoraj podzieliłam się miętową ramką, a dziś rzutem na taśmę - kolejny projekt warsztatowy mam do pokazania.

Uwielbiam tworzyć kartki, a kartek takich jak te dzisiejsze udało mi się zrobić sporo. Zwyczajnie są kwintesencją tego, co w kartkach lubię najbardziej i co najczęściej w moich kartkach można znaleźć: kwieciste kompozycje, zestawienia maksymalnie 2 lub trzech kolorów, trochę technik mixed mediowych czy raczej pewnego rodzaju dostosowania tychże technik do moich potrzeb i fascynacji. Białe lub pastelowe media, mnóstwo szorstkiej, przestrzennej tekstury i piętrowych kompozycji. Zakamarków pełnych różności. Tym razem wykorzystałam różne produkty Agaterii do stworzenia wzorów z masek i warstw z tekturek oraz elementów wyciętych z papieru. Mam wiele frajdy układając te aranżacje i chętnie się tą frajdą dzielę. 

Jeśli więc masz ochotę stworzyć podobne kartki (a może takie same?) wraz ze mną, zapraszam na warsztaty do Pracowni Agaterii, do Warszawy, 16 września. :) TUTAJ znajdziesz informację na temat tych zajęć, a szczegóły - po przesłaniu zgłoszenia na email. 
Pozdrawiam Was serdecznie i kolorowo jak dzisiejsze kartki! 


6 komentarze :

Patty O'Malley pisze...

Gorgeous cards! Wish I could see them made in person.

Ульяна и Полина pisze...

Красота!

phann son pisze...

So pretty!


ตารางคะแนน

Marci pisze...

Beautiful!!!

Sam Nang pisze...

So pretty! สมัคร D2BET

jorjorbeth pisze...

I like your blog,I sincerely hope that your blog a rapid increase in
traffic density,which help promote your blog and we hope that your blog is being updated.
สล็อตออนไลน์

LinkWithin

.