czwartek, 25 maja 2017

Słodki tagbook - Studio Forty

Witajcie Kochani! Dziękuję pięknie za odwiedziny i miłe słowa - wspaniale jest widzieć, że ktoś tu do mnie zagląda, bardzo to doceniam! 

Dziś przynoszę ze sobą słodki (bo różowy, a różowy, wiadomo = słodki!) tagbook, pełen moich zdjęć z sesji wykonanej fantastycznie przez Bodas Nadia w Barcelonie. Santiago sprawił mi ogromną radość, ponieważ znów mam masę fajnych zdjęć do scrapowania. No, niestety własnych :) Ale czasem dobrze jest coś stworzyć również z własnym zdjęciem. 

Zatem jest tagbook pełen zdjęć, ale równie pełen produktów Studio Forty. Udało mi się ostatnio popracować z majowym kitem a konkretnie z kitem Good Things - Scrapbook Kit 3 oraz dodatkowo: z wykorzystaniem stempli, które znajdziecie zarówno w kitach jak i zupełnie osobno, poza nimi: Say Cheese, Happy Memories i Donut Worry. Strasznie cieszę się z dużych napisów w zestawie Happy Memories, ponieważ są też idealne do layoutów. 

Mój albumik pełen jest również pozytywnych cytatów i haseł zarówno stemplowanych jak i prosto z naszych fantastycznych naklejek. Taki tagbook może być świetnym prezentem na zbliżający się Dzień Mamy, może być też całkiem fajnym "pozytywnikiem" dla kogoś innego, równie bliskiego. Mam nadzieję, że uda mi się dziś zainspirować Was do stworzenia czegoś podobnego, oczywiście z wykorzystaniem jednego z (lub kilku!) majowych kitów.

I to już wszystko na dziś! 
Mam nadzieję, że tydzień mija Wam spokojnie i twórczo, bardzo Wam tego życzę! 

LinkWithin

.