poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Duńska plaża raz!

Witajcie Kochani! Dziś przychodzę z czymś zupełnie nowym :)

Dzisiejsza inspiracja powstała w ramach kwietniowej współpracy Piątek Trzynastego i Studio Forty. W tym miesiącu, niektórymi postami na obydwu firmowych blogach będziemy starały się zachęcić Was do pracy z produktami obu fantastycznych polskich marek! Ponieważ z dumą wspieram obie marki - jest mi niesamowicie miło, że mogę wziąć udział w tej krzyżowej promocji. Na pewno z łatwością zauważycie, że produkty obu firm doskonale do siebie pasują! Dziś przychodzę z nowym mini albumem, który powstał jako wycinek dokumentacji moich zeszłorocznych, warsztatowych podróży do Danii. Okazało się, że napstrykałam tyle zdjęć, że trzeba je podzielić na kilka albumów. Dziś pierwszy z nich, ze zdjęciami z plaży Skåstrup Strand w północnej Fionii. 
Kolekcja Nad brzegiem morza wydawała się tu oczywistym wyborem, nie tylko ze względu na swój morski charakter, ale zdecydowanie dlatego, że kolorystycznie doskonale pasowała do moich zdjęć. 

Wykorzystałam arkusze papierów, arkusze z elementami do wycinania oraz karty 6 x 4 cale.
Ponieważ będąc w Danii zakupiłam (tak, wiem, mogłam zrobić je samodzielnie! Ale ciii...) całą masę malutkich duńskich flag, potrzebowałam czegoś czerwonego aby kontynuować ten kolor na kartkach mojego albumu. Wybrałam naklejki z nowej kolekcji Kolory Miłości - idealnie tu pasują! 

Jeśli mowa o naklejkach - Studio Forty również ma je w swojej ofercie, w nieco innym stylu, formacie i designie - wykorzystałam w moim albumie transparentne naklejki z zestawów: Cool WordsOur MemoriesJust Say it! oraz Framed Words
Mój album jest bardzo... nieskomplikowany, coś nowego dla mnie - chciałam przede wszystkim wyeksponować zdjęcia i nie wykorzystywać tym razem zbyt wielu przytłaczających dodatków. Zamiast tego powycinałam elementy z arkusza do wycinania z kolekcji Nad brzegiem morza oraz postemplowałam stemplami Studio Forty z zestawów: Life Documented i Simply Words.

Dodałam jeszcze wycinanki z wykrojników Sizzix, które również wspaniale się tu wpasowały: Thinlits Die Set 26PK - Brush Capital AlphabetThinlits Die Set 38PK - Brush Lowercase Alphabet oraz cudowne ażurowe piórko z zestawu Thinlits Die - Delicate Feathera także kwiaty 49 and Market z kolekcji Vintage Shades.

Kieszeń na papierowe pamiątki i mapę - obowiązkowo! 

Jak widzicie - duże karty 6 x 4 cale wykorzystałam jako dodatkowe strony mojego mini albumu:


Uff, mam nadzieję, że udało Wam się przebrnąć przez wszystkie zdjęcia! :)
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam ciepło! 

4 komentarze :

Patty O'Malley pisze...

Beautiful album, Karola!

Peninia pisze...

Cudo! Jestem zachwycona i oczarowana! Pięknie tworzysz!

Szaneta pisze...

Nie - "przebrnęłam" tylko z wielką przyjemnością oglądałam ! :) Przepiękną sobie zrobiłaś pamiątkę :)

Chimera pisze...

Wspaniały! Można podziwiać bez końca :)

LinkWithin

.