sobota, 4 lutego 2017

Wspomnienia w słoiku - 100% lukru

Witajcie Kochani! Na wstępie tego posta muszę lojalnie ostrzec wszystkich uczulonych na cukier, lukier i wszelkie słodkości. Będzie słodko. Będzie MEGA SŁODKO! Cóż... żeby nie było, że nie mówiłam! :)

Od jakiegoś czasu w bocznej kolumnie mojego bloga można zobaczyć firmowe banerki kilku marek, które wspieram. Jedną z nich jest Piątek Trzynastego, firma z długą tradycją i oryginalnymi produktami. Z właścicielką Kasią znamy się już bardzo długo, długo się też wzajemnie wspieramy, a że "nadajemy na podobnych falach", w tym roku postanowiłyśmy trochę wyjść z tym wsparciem na światło dzienne :) Wynikiem tego będą moje posty na blogu Piątku Trzynastego, prace stworzone z produktów tej marki a także warsztaty, na których je wykorzystamy. Zatem od czasu do czasu, nieregularnie, postaram się Was zainspirować do tworzenia z tym co Piątek Trzynastego ma dobrego. A ma wiele! 

Dzisiaj chciałabym pokazać coś wyjątkowego. Nie dlatego, że aż tak genialnie mi to wyszło :)) ale z uwagi na fakt, że jest to dość niespotykana forma. A mianowicie "Wspomnienia w słoiku". Najogólniej mówiąc to mikro album (bo mini to stwierdzenie bardzo na wyrost w tym przypadku) ze zdjęciami małej Róży, schowany w dekoracyjnym słoiku. Dokładne sprawozdanie materiałoznawcze znajdziecie w moim poście na blogu Piątku Trzynastego, a tutaj tylko wyznam publicznie, że oficjalnie Serendipity to jedna z moich najulubieńszych kolekcji ever! O! :) 
Dodam jeszcze, że projekt powstał z myślą o warsztatach. :) Zatem za jakiś czas wejdzie do mojej oferty warsztatowej, a kto miałby ochotę wspólnie ze mną stworzyć taką niebanalną dekorację i malusi albumik - niechże wypatruje zapowiedzi warsztatowych - w prawej bocznej kolumnie mojego bloga oraz na moim fanpage na Facebooku.  

Dość gadania, bo i zdjęć mam dziś dla Was duuuużo:

Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny i życzę kreatywnej reszty weekendu!

9 komentarze :

Patty O'Malley pisze...

This is so wonderful! Love it!

Jadwiga Kluczyńska pisze...

Zachwycająca!!! :)

mosia m. pisze...

Fantastyczny pomysł!
Świetnie to wygląda!

Inka pisze...

Wszystko co Karolowe i shabby wygląda cudnie! :)Forma przeciekawie się prezentuje!

SiódmyAnioł pisze...

Słodki ten mikrusek, taki do kochania. Czekam na warsztaty :)

Kasia B. pisze...

Świetny pomysł ,całość naprawdę słodka 😊

Marci pisze...

So beautiful!

Marci pisze...

So beautiful!

GosiaMachynia pisze...

Wow fantastyczne !! Piękne kolory, tyle cudny dodatków !! Pięknie !!!

LinkWithin

.