poniedziałek, 20 lutego 2017

Koloru i... wiosny!

Witajcie Kochani! Brak mi słów, aby opisać jak cieszę się z Waszych odwiedzin i komentarzy, szczególnie pod ostatnim postem - strasznie fajnie wiedzieć, że moje - czasem niestandardowe - pomysły podobają Wam się. :) Mam nadzieję, że za jakiś czas będziemy mieć okazję wspólnie stworzyć trochę "wspomnieniowych słoików"! 
Tymczasem jest coś, czego mi trzeba zdecydowanie, w tym szaro-burym jeszcze czasie, tuż po mocno męczącej chorobie (dbajcie o siebie!)... kolory! Ale kolory to jedno. Co Wy na to, aby z kolorem połączyć świetny wzór? 
Od dziś na półkach Studio Forty znajdziecie trochę nowych zestawów stempli. Mam to szczęście, że mogłam przetestować je przedpremierowo i przygotować coś całkowicie zastemplowanego a na dodatek mocno kolorowego - ot tak, aby dodać nieco pozytywnych wibracji i energii w ten szary koniec lutego. 

Przynoszę zatem dziś ze sobą 3 tagi, które wypełniłam stemplowanymi wzorami z zestawów Flowers 2 - to już drugi kwiatowy zestaw Studia (zerknij na Flowers), świetne, warstwowe stempelki - idealne do kolorowania; można stemplować jedynie kontury lub dodać detali za pomocą "żyłek". Patterns 3 to trzecie z serii malutkie tła - idealne do tworzenie nienachalnych wzorków tu i ówdzie, ale można także stworzyć za ich pomocą większy obszar (patrz: moje cegiełki) Natomiast zestaw Life Documented pełen jest uniwersalnych napisów w j. angielskim, zdecydowanie nadających się do wszystkiego - kartek, albumów, layoutów, na każdą okazję i bez okazji. 

A tak wszystkie trzy zestawy można wykorzystać razem - tym razem bez przestrzennych ozdób, kwiatów (w końcu jest ich całe mnóstwo w tle!) - tylko wzór + kolor :) 


UWAGA - POKAZ - MAKE & TAKE!


Jeśli macie ochotę stworzyć wspólnie ze mną podobne, stemplowane, kolorowe tagi - gorąco zapraszam Was do udziału w Skrapowisku, 18.03.2017 w Łodzi, podczas którego będę miała przyjemność poprowadzić make & take ze stemplami Studio Forty! :) UWAGA - WARSZTATY! 

A jeśli ktokolwiek z Was ma ochotę na zupełnie niebanalne warsztaty, podczas których wykonamy płócienny, rolowany album, również z mnóstwem stemplowania oraz z transferowanymi zdjęciami - taki album, który można zarówno zrolować jak i powiesić niczym makatkę - serdecznie zapraszam - zapisy trwają (na email podany w ogłoszeniu). 
Od razu lepiej z kolorami, prawda? :D
Kolorowego i kreatywnego tygodnia Wam życzę! 


3 komentarze :

Patty O'Malley pisze...

I love tags and these are so beautiful!

Milena Kolat-Rzepecka pisze...

Karola, Twój blog to wspaniała odskocznia od szarości za oknem, tutaj wiosna przez cały rok :) piękne te tagi i niby zupełnie inne niz zwykle, bo płaskie, a jednak takie w Twoim stylu!

GosiaMachynia pisze...

Ale piękne

LinkWithin

.