niedziela, 16 sierpnia 2015

Letnie kartkowanie i lody dla ochłody

Witajcie Kochani! Jak mija Wam lato? Mam nadzieję, że mimo ekstremalnych warunków pogodowych, udaje Wam się na chwilę przysiąść i stworzyć coś pięknego? Miałam w ostatnich tygodniach takie krótkie chwilki, kiedy mogłam na chwilę pochylić się nad craftowym stołem i pociąć a następnie pokleić to i owo. Postaram się pokazać wkrótce wszystko, co udało mi się ostatnimi czasy stworzyć, a dziś pierwsza część - kartki na lato, ale nie tylko (fajnie byłoby otrzymać taką soczystą kartkę w środku zimy... hmmm...). :) Tak wygląda moje letnie kartkowanie "na kolanie" - bo tworzone w takich okruchach czasu, 3 minuty wczoraj, 5 minut dziś, 10 minut jutro, a kiedy już wreszcie je skończyłam, nie miałam czasu sfotografować :) Ech, proza życia :D Zapraszam na soczyste, letnie karteczki z akwarelowymi tłami, mnóstwem kwiatków, z naturalnymi gałązkami, wstążkami, koronkami oraz - nielicznie - wycinankami z wykrojników. Bardzo, bardzo 3D a na koniec pobielone za pomocą gesso :) 

A na dodatek i na koniec - słodkie, kolorowe lody... dla ochłody :) "Dziergane" w czasie ostatnich kilku podróży służbowych - tak, również "na kolanie" w dosłownym znaczeniu:-)))) Filc oraz dodatki to produkty dpCraft.Dziękuję pięknie za odwiedziny i pozdrawiam ciepło! 

15 komentarze :

Patty O'Malley pisze...

Beautiful cards, Karola! Love each and every one of them. Those felt ice cream treats are so sweet!

Marci pisze...

Gorgeous cards. Adorable ice cream treats!

Warszawianka pisze...

Niech będzie,że one były robione na kolanie - efekt znakomity i takie pogodne ,letnie

Warszawianka pisze...

Niech będzie,że one były robione na kolanie - efekt znakomity i takie pogodne ,letnie

francesca biancon pisze...

I love all....I don't know which is the best....and so I love all the projects, oh yea!!

Pam pisze...

Love your cards!! They are beautiful!

"Szalka" - Agnieszka pisze...

Przepiękne prace!

varia pisze...

Przepiękne kartki, idealne !!!!

Peninia pisze...

Cudowne karteczki...można się rozmarzyć!
Pozdrawiam bardzo słonecznie - Peninia

Jadwiga Kluczyńska pisze...

W mięcie obłędna karteczka ;)

Erita pisze...

Piękne karteczki! I te kwiaty! Ogromnie spodobało mi się wykorzystanie w nich prawdziwych gałązek, bo w sumie czemu nie, świetny efekt i ten słoiczek na pierwszej z nich - jest taki uroczy ;)

Zapraszam Cię serdecznie do siebie na obejrzenie moich po warsztatowych zmagań z akwarelowymi tłami! www.nozyczkirudej.blogspot.com

Janine Vegter pisze...

lovely

SOUL ART pisze...

Co jedna to piękniejsza! cudowne:)

Naomi Chelsea pisze...

Thank you for giving posts and articles were very amazing. I really liked as a part of the article. With a nice and interesting topics. Has helped a lot of people who do not challenge things people should know. You need more publicize this because many people. Who know about it very few people know this. Success for you....!!!

Arleta pisze...

wspaniałości i te lody chciałoby się je zjeść

LinkWithin

.