wtorek, 29 lipca 2014

Isn't she lovely? ;-)

Witajcie Kochani! Mam nadzieję, że letnie weekendy upływają Wam miło i spokojnie, a przede wszystkim twórczo :) Ja odliczam dni do weekendów, które mam zaplanowane w związku z różnymi wyjazdami - tymi bardziej rodzinnymi oraz tymi twórczo- zawodowymi. Tymczasem znów trochę więcej pracuję ale staram się też nieco (po)tworzyć. :) 
Czas na kolejny layout z Różą w roli głównej. Zdjęcie, które wybrałam pochodzi z pewnej spontanicznej i oczywiście nieprofesjonalnej sesji, zrobionej blisko rok temu - naprawdę uwielbiam te zdjęcia. Róża od tej pory sporo się zmieniła - zupełnie jak wszystkie dziewczynki w jej wieku. Cudownie jest obserować to, jak zmienia się nie tylko fizycznie - rośnie i pięknieje, ale przede wszystkim jak zmienia się jej charakter, jak staje się powoli (oby trwało to najwolniej jak się da!) prawie nastolatką. A taka maleńka była... przed chwilą! :) Jestem z niej ogromnie dumna, ale rzadko, a właściwie prawie wcale nie dzielę się tym publicznie. Dziś, kiedy jest setki km z dala od nas, pod wpływem ogromnej już tęsknoty - powstaje ten wpis. :)
Do rzeczy! Dziś przynoszę ze sobą kilka zdjęć ze wspomnianej spontanicznej sesji oraz layout - letni, z dużą dawką bieli i z kilkoma akcentami kolorystycznymi. Trochę sobie pochlapałam, poutykałam różności - zupełny freestyle - takie są chyba najfajniejsze i sercu najmilsze, prawda? :)


Pięknie dziękuję za odwiedziny, pozdrawiam Was ciepło i życzę spokojnej i nieco mniej upalnej reszty tygodnia! ;-)

14 komentarze :

Ewik pisze...

Bardzo dojrzałe spojrzenie ma Twoja śliczna córcia, nie dziwię się, że Jesteś z Niej dumna:)

mosia m. pisze...

praca przepiękna a córcia prześliczna :-D

Paseczkowa pisze...

Praca piekna ale modelka najpiękniejszą :-)

Patty O'Malley pisze...

Pretty layout!

pysselpetra pisze...

I really love this page. It is striking and amazingly beautiful. Great details and harmonic at the same time. Colors are just perfect. Pretty photo too

Marci pisze...

A beautiful page!

Elina Strömberg pisze...

Your layouts are stunning, and so is this one! Love the richness of the layers, the colors, and all the little details. Fabulous work!

Bente Fagerberg pisze...

Of course she is lovely and probably very sweet just like her mum! What a stunning page you made again!! <3

magda pisze...

Prawda, takie są najlepsze! Piękna Róża, w każdym scrapie z nią jest tyle miłości, że słowa wydają się zbędne. Takie momenty są nie do powtórzenia :)

Libiya jhon pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
sajciastyczna pisze...

najcudowniejsze LO! jest takie idealne, że piękniejsze już chyba być nie może!

Panna Totti pisze...

Przepiękne LO. Zdjęcia Róży cudowne :)

agnieszka pisze...

Piękna Róża, pamiętam Twoją maleńką śliczną córeczkę tak jakby to było wczoraj ... a dzisiaj taka panna... czas zdecydowanie pędzi za szybko
pozdrawiam :*

當代迷你倉 pisze...

迷你地區儲物倉申請新蒲崗寫字樓雲主機中國推薦主機寄存平面服務葵興寫字樓伺服器虛擬免費

LinkWithin

.