czwartek, 6 lutego 2014

Coś dla siebie / Something for myself

Witajcie po długiej przerwie! W styczniu wiele się u mnie działo i mam nadzieję, że będę miała okazję pokazać Wam odrobinę tego i owego w nadchodzących tygodniach. 
Tymczasem pozwólcie, że pokażę Wam coś, co powstało niedawno - layout, ot tak po prostu dla siebie, dla Róży - z jej pięknym zdjęciem. Uwielbiam je! Co na scrapie? Jak zwykle mnóstwo różnorodnych detali, mnóstwo mocno odstających warstw - zaaranżowane tak jak lubię najbardziej. :) Dzisiejszy post nie jest dla czytelników, wyłącznie dla oglądaczy. Będzie mi miło jeśli dacie znać, co sądzicie o dzisiejszym layoucie. A przy okazji - co ostatnio zrobiliście tylko dla siebie?

Welcome back after a long break! I was very busy in January, and a lot has happened. I hope that I will have the opportunity to show you a little bit of this and that in the upcoming next weeks. 
In the meantime, let me show you something that was made recently - a layout -  simply for myself, for Rose - with beautiful photo of her. I love this pic! What's on my page? As usual, lots of details, lots of very dimensional layers  - arranged in the way I like the most. 
Today's post is not for the readers, just for watchers. Please let me know what you thinking about my today's page. And btw - what you've made recently just for yourself?


Życzę Wam wspaniałej reszty tygodnia! :) 
Have a wonderful rest of the week!

24 komentarze :

ManoArte pisze...

Hello Karola,I have followed your blog for some time, is the first time I mention something and I must tell you that I LOVE all your work, I love every single detail as you manage to combine. Congratulations

Bellaidea pisze...

Witaj Kochana, wpadłam na czekoladę :), rozgladam sie bardzo bo te kosteczki bardzo malutkie...Podziwiam oczywiście Twoja pracę, robię to od lat jak wiesz. Niesamowite obserwować jak Róza rośnie i dojrzewa. Piękna dziewczynka. Zastanawiam się gdzie Ty trzymasz te wszystkie prace, przecież to są setki ...
Zastanawiam się co ostatnio zrobiłam dla siebie...musze dlużej pomyśleć ale mam nową prace dziś na blogu, zapraszam!

rudlis pisze...

Obłędny nooo! :)

Ewik pisze...

Fantastyczne LO, bardzo mi się podoba ten błękit z czarno-białym zdjęciem, bije elegancją a jednocześnie jest w nim ciepło:) a córcia na fotce jest po prostu śliczna:)) ja ostatnio zrobiłam dla siebie motywujący blejtramik, który robiłam online z Piekielną Owcą z mottem, aby sięgać wysoko i mieć wielkie marzenia:) naprawdę tego potrzebuję i naprawdę moja praca mnie motywuje:) Pozdrowionka

Hogata pisze...

Pięknie, pięknie tworzysz :)

Karola Witczak pisze...

ManoArte - Thank you for your lovely words! I really appreciate it!

Bellaidea - Dziękuję kochana! Prace się nie mieszczą, to prawda, nie mam na to żadnego sposobu ani... wpływu :D Biegnę zobaczyć co u Ciebie się dzieje!

Rudlis - dziękuję! :*

Ewik - Dziękuję Ewuniu! Motywujący blejtramik i ja powinnam sobie zrobić! Aby mnie motywował do odpoczywania :D

Hogata - pięknie dziękuję!

Rysa pisze...

cudeńko!

pattyo pisze...

Your layout is beautiful, Karola! The layering and embellishing looks fantastic!

Romy pisze...

Oh wow, it's such an amazing lay-out! I truly love all your layers and details. So good to see you enjoying scrapping and blogging again :)

Tanya Flower pisze...

Very nice!)

Marina Gridasova pisze...

beautiful work, so lovely colours!

Alina pisze...

Grogeous layout Karola! Love your sweet style!

Ania pisze...

Cudne LO! Odkąd zobaczyłam Twoją pierwszą pracę nie wychodzę z podziwu nad nimi. Jak Ty to robisz??? ;-)
A z rzeczy jakie ostatnio robię dla siebie, to w końcu znajduję czas na tworzenie :-)

Panna Totti pisze...

Jestem pełna podziwu dla Twoich umiejętności i tego jak dobierasz detale. Zdjęcie jest cudne:)
W moim przypadku zrobienie czegoś dla siebie jest bardzo krótkotrwałe, bo ostatnie zakładki do książek, które miały mi służyć mają już nowych właścicieli:)

Scrap Man pisze...

Można wzdychać i wzdychać bez końca z zachwytu :)Cudo!
Pozdrawiam

AgnieszkaBe pisze...

KArola co ja mam więcej pisać co nie zostało jeszcze napisane...ja uwielbiam Twoje warstwy... Twoje kompozycje... to w jaki dla mnie nieodgadniony sposób tak fajnie wszystko współgra w Twoich pracach... i tak mogłabym wymieniać i wymieniać :) A dla siebie w końcu zaczęłam się zdrowo odżywiać i ćwiczyć... bardzo prozaiczne ale ile szczęścia i siły mi to daje!!!!

Lizzy Hill pisze...

WOW!!! Beyond GORGEOUS...looooove the layers ,the little embellishments, the fussy cutting, the whole thing simply SINGS:):)

Ulica Motyli pisze...

Prześliczne LO. To niesamowite jak Twoja córka jest do Ciebie podobna. Ja staram się wszystkie rzeczy robić dla siebie.
Pozdrawiam

HomeScrapHome pisze...

hej, hej, hej - niezmiennie kwiatowo, barwnie i bogato :) Róża to już nie dziewczynka, to piękna dziewczyna!!! Szczerze zazdroszczę jej tego bogactwa przepięknych pamiątek, które tworzysz.

pzdr KitiW:)

Ульяна и Полина pisze...

Великолепно!!!

Chimera pisze...

Ten scrap jest doskonały, każdy element mnie w nim zachwyca. Cudo!

zuziucha pisze...

To co najbardziej lubię u Ciebie to, że zawsze można liczyć tu na ten Twój cudowny styl. I tym razem się nie zawiodłam. Ściskam Cię!

Anna Baldwin pisze...

Piekny! Te wszystkie detale, kocham je ogladac u cibie bo u mnie zasze jest skromniej :)

Matilde pisze...

Uczta dla oczu!

LinkWithin

.