sobota, 4 stycznia 2014

Warsztaty w Chorzowie - nowy termin!

Witajcie w Nowym Roku :)
O wejściu w nowy rok, o noworocznycznych planach i starorocznych przemyśleniach napiszę niebawem osobny post, może nawet pokuszę się o jakieś podsumowanie starego roku, kto wie... :) 
Tymczasem spieszę z informacją, że absolutnie NIE zrezygnowałam z warsztatów w Chorzowie. Te, które miały odbyć się 30 listopada, z powodu mojego niespodziewanego i dość długiego pobytu w szpitalu - zostały odwołane. Obiecałam nowy termin i udało mi się w ostatnim czasie uregulować trochę osobistych, zawodowych i zdrowotnych spraw, aby móc wreszcie ten termin ustalić. Bardzo serdecznie zapraszam na warsztaty w 2 połowie lutego. Będę warsztatować na Śląsku 2 raz i wierzcie mi - już się nie mogę doczekać!.
Szczegóły poniżej:

Kiedy? 
22 lutego 2014 - sobota

Gdzie? 
Gimnazjum nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie
ul. Czempiela 52,
41-506 Chorzów 

Co i jak?


PAPER BAG MINI ALBUM -  - 22.02.2014, sobota, godz. 14.30 - 19.30
Mały, pękaty, uroczy mini albumik na bazie z papierowych torebek.
Przykłady: 123inne moje albumy

Serdecznie zapraszam na zajęcia, podczas których każdy uczestnik zyska okazję do samodzielnego stworzenia mini albumu (ok. 15 x 20 cm), na bazie papierowych torebek. Efektem naszej pracy będzie niewielki, lecz uroczo pękaty, pełen cudownych wspomnień i nie mniej cudownych ozdób album - niezwykła pamiątka. To, co będzie łączyło nasze albumy to kilka fantastycznych technik - warstwowanie, aranżacja z wieloma detalami i praca z jasnymi mediami. Spróbujemy również samodzielnie stworzyć kilka dodatków i zaaranżować albumy korzystając z elementów stylu shabby chic. Z przyjemnością pokażę jak swobodnie łączyć dużą ilość dodatków w jedną spójną i nieprzeładowaną kompozycję, zaprezentuję kilka trików pozwalających łączyć ze sobą z pozoru nie pasujące dodatki oraz opowiem czym warto kierować się tworząc prace z dużą ilością detali i warstw. 
Każdy uczestnik otrzyma pakiet materiałów potrzebnych do wykonania albumu na zajęciach, którego zawartość wystarczy również na dalsze ćwiczenia w domowym zaciszu.
Pracować będziemy m.in. na zaprojektowanych przeze mnie kolekcjach: Loving You i Vintage Journal.

Bardzo proszę osoby zgłaszające się na zajęcia o kilka słów nt. preferowanej kolorystyki materiałów (pastelowo - subtelnie czy w bardziej zdecydowanej kolorystyce, ciemniejszej). Wszystkie materiały w pakiecie będą indywidualnie dobrane względem zgłoszonych preferencji.

Co należy zabrać ze sobą:
Zdjęcia do aranżacji w albumie (maks. 10 x 15 cm, sugeruję czarno-białe) oraz podstawowy zestaw warsztatowy: ołówek, linijkę, nożyczki zwykłe i małe do precyzyjnego cięcia, mocny, szybkoschnący klej, nagrzewnicę lub suszarkę do włosów (przyspieszy schnięcie mediów).


Czas trwania: 5 godzin
Cena: 150zł/ osoba
Miejsce: Gimnazjum nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie, ul. Czempiela 52, 41-506 Chorzów 

Zapisy proszę kierować na adres email: retrohaika@gmail.com a w tytule emaila proszę napisać "WARSZTATY CHORZÓW" :) Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości połowy ceny za zajęcia, do dnia 1 lutego 2014. 

Osobom, które zapisały się wcześniej - bardzo dziękuję za cierpliwość i zrozumienie, jednocześnie bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa względem nowego terminu. :)

Zapraszam i pozdrawiam serdecznie ;)

6 komentarze :

Ewik pisze...

Hej Karola! Wszystkiego dobrego życzę Ci kochana w Nowym Roku a jak wynika z powyższego posta dużo zdrówka! Pozdrawiam:)

pattyo pisze...

I couldn't find a translation link, but your project looks beautiful.

tulipanka pisze...

Już nie potrafię się doczekać! Pozdrawiam i do zobaczenia :)

Ewa M pisze...

To będą moje pierwsze warsztaty , nie mogę się doczekac :)

hela-maria pipień [sadowska] pisze...

Witaj Karolina.
22 luty 2014 nasz syn kończy 14 lat. Nie dam rady. A już sie ucieszyłam, bo Chorzów blisko Cieszyna.
Życzę miło spędzonego czasu.

Ewa pisze...

Było super! DZIĘKUJĘ :*

LinkWithin

.