poniedziałek, 28 października 2013

Albumowe warsztaty w Chorzowie - zapraszam!

Witajcie Kochani! W pędzie, locie i na chwilę (dużo się dzieje!) - wpadam zaprosić Was na kolejne warsztaty na Śląsku! Ponieważ moje pierwsze śląskie warsztaty, które odbyły się w lutym br. wspominam niesamowicie ciepło a dodatkowo - namawiana przez koleżanki - postanowiłam powtórzyć wyprawę, lecz tym razem z jednymi tylko zajęciami. 

Kiedy? 
30 listopada 2013 - sobota

Gdzie? 
Gimnazjum nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie
ul. Czempiela 52,
41-506 Chorzów 

Co i jak?


PAPER BAG MINI ALBUM -  - 30.11.2013, sobota, godz. 14.30 - 19.30
Mały, pękaty, uroczy mini albumik na bazie z papierowych torebek.
Przykłady: 1, 2, 3, inne moje albumy

Serdecznie zapraszam na zajęcia, podczas których każdy uczestnik zyska okazję do samodzielnego stworzenia mini albumu (ok. 15 x 20 cm), na bazie papierowych torebek. Efektem naszej pracy będzie niewielki, lecz uroczo pękaty, pełen cudownych wspomnień i nie mniej cudownych ozdób album - niezwykła pamiątka. To, co będzie łączyło nasze albumy to kilka fantastycznych technik - warstwowanie, aranżacja z wieloma detalami i praca z jasnymi mediami. Spróbujemy również samodzielnie stworzyć kilka dodatków i zaaranżować albumy korzystając z elementów stylu shabby chic. Z przyjemnością pokażę jak swobodnie łączyć dużą ilość dodatków w jedną spójną i nieprzeładowaną kompozycję, zaprezentuję kilka trików pozwalających łączyć ze sobą z pozoru nie pasujące dodatki oraz opowiem czym warto kierować się tworząc prace z dużą ilością detali i warstw. 
Każdy uczestnik otrzyma pakiet materiałów potrzebnych do wykonania albumu na zajęciach, którego zawartość wystarczy również na dalsze ćwiczenia w domowym zaciszu.
Pracować będziemy na 3 ostatnich, zaprojektowanych przeze mnie kolekcjach: Loving YouChristmas Bliss i Vintage Journal
Podczas zgłoszeń bardzo proszę o wybranie jednej z trzech powyższych kolekcji do pracy, wówczas wszystkie dodatki zostaną indywidualnie dobrane i dopasowane kolorystycznie do wybranej linii papierów. 
Co należy zabrać ze sobą:
Zdjęcia do aranżacji w albumie oraz podstawowy zestaw warsztatowy: matę, ołówek, nożyczki do precyzyjnego cięcia, mocny, szybkoschnący klej, kostki 3D, ew. kropki kleju, nagrzewnicę lub suszarkę do włosów (przyspieszy schnięcie mediów).

Czas trwania: 5 godzin
Cena: 150zł/ osoba
Miejsce: Gimnazjum nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie, ul. Czempiela 52, 41-506 Chorzów 

Zapisy proszę kierować na adres email: retrohaika@gmail.com a w tytule emaila proszę napisać "WARSZTATY CHORZÓW" :) Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości połowy ceny za zajęcia, do dnia 15 listopada 2013. 

Zapraszam i pozdrawiam serdecznie ;)

LinkWithin

.