poniedziałek, 24 czerwca 2013

TCR#153, Scrapujące Polki i 1 Wyzwanie DP Craft!

Kochani! Jeżeli brak Wam wyzwań w bieżącym tygodniu - mam dla Was klika świetnych adresów i zabaw do zaproponowania. 

Przede wszystkim - Scrapujące Polki, w nowym wydaniu, a mianowicie prezentując wyzwania trwające cały miesiąc, wciąż czekają na Wasze prace! Niebawem kończy się czerwiec, a nagrody od naszych super Sponsorów czekają na tych, którzy wzięli/wezmą udział w jak największej ilości wyzwań. A wyzwań, jak wiecie jest aż 7, z siedmiu różnych działów! Do dzieła! 


Kolejnym wyzwaniem, jakie chciałabym Wam polecić w tym tygodniu to pierwsze, świeżutkie, całkowity debiut... wyzwanie marki DP Craft. Na pewno widzieliście już nową stronę firmową, gdzie oprócz pełnego katalogu produktów (których należy szukać w hurtowniach i sklepach detalicznych, także internetowych) znajdziecie także strefę społeczną. Aby rozruszać craftowe kości i podziwiać Wasze prace stworzone z wykorzystaniem produktów DP Craft - zainaugurowaliśmy pierwsze wyzwanie - scrapbookingowe. Wszystkie szczegóły dotyczące tego wyzwania znajdziecie na BLOGU DP CRAFT i klikając w poniższy banerek, a ja polecam pospieszyć się, bo został tylko tydzień na wstawienie pracy do Galerii DP Craft i ... zgarnięcie super nagrody :)


To jeszcze nie koniec... :) Komu brak wyzwań kolorystycznych? Mnie było bardzo brak. Mój udział w Design Teamie The Color Room jest niestety niezbyt regularny, nad czym ubolewam, ale myślę, że letnia pora, długie wieczory pozwolą na nadrobienie zaległości. Najpierw jednak chciałabym zachecić Was do podjęcia nowego wyzwania kolorystycznego (z mapką), zerknijcie tylko na tę paletę - sam spokój i wyciszenie z cudną nutą świeżości (a mnie się marzy morze!):

Picture

Oto moja praca na to wyzwanie - scrap z jednym z najświeższych zdjęć Róży. Udało nam się zrobić sporą i przyznam, że bardzo piękną sesję przed jej wyjazdem na wakacje, zatem zdecydowanie jest co scrapować i  zdjęć tych nie zawaham się użyć w kolejnych pracach :) 
To już wszystko na dziś - pozdrawiam Was bardzo serdecznie! 

7 komentarze :

Ewik pisze...

Cudowne kolorki, piękna praca i piękna panienka:)

Scrap Man pisze...

Świetny scrap! Taki delikatny i te połączenie kolorów. Można się rozpłynąć :)Pozdrawiam

Ульяна и Полина pisze...

Очень-очень красиво!!!

Peninia pisze...

Przepięknie:) Cudowne kolory!

Pozdrawiam serdecznie i posyłam moc uścisków w ten słoneczny czas!
Peninia*
♥♥♥

pattyo pisze...

Beautiful layout of your beautiful daughter! Rose is really growing up quickly!

Sue pisze...

This project is to die for ... the colors are so soothing and relaxing. Thanks for sharing.

nirshya.dwbh pisze...

Przepiękny scrap! Jest co podziwiać!

Pozdrawiam

LinkWithin

.