czwartek, 4 kwietnia 2013

Blossom Iridescent - The Twinery!

Cześć Kochani! Jak tam u Was ze zwalczaniem zimy? Mam nadzieję, że mimo upartego śniegu za oknami - chociaż w sercach macie maj, albo choć kwiecień - słoneczny i kolorowy :)
Dziś przynoszę ze sobą kartkę sztuk 1, za to konsekwetnie w wiosennych barwach, a na dodatek w ramach intensywnej promocji nowych kolorów sznureczków bakers twine od The Twinery, jaką prowadzimy w tym miesiącu w DT. Będę miała kilka prac do pokazania w dość krótkich odstępach, a już dziś zapraszam na blog The Twinery - odwiedzajcie codziennie, bo codziennie mnóstwo świetnych inspiracji - któż nie kocha tych cudnych sznureczków?? :))


Moja dzisiejsza praca powstała z inspiracji nowym kolorem sznureczka - Blossom Iridescent - cudnego różowego z domieszką opalizującej, lśniącej nitki. 

Image of (Limited Edition) Blossom Iridescent Shimmer - Iridescent Metallic & Blossom Pink Baker's Twine

Pomyślałam, że będzie idealny do wiosennej, ukwieconej kartki i przy okazji pokusiłam się o stworzenie - wydaje mi się, że dość niebanalnej - kompozycji ze sznurka na jednym z elementów tła. Chciałam stworzyć coś w rodzaju promieni odchodzących od bocznej kompozycji kwiatków - jak widać na poniższych zdjęciach - udało się :) Sposób jest niesamowicie łatwy a jednocześnie efektowny - zachęcam do wypróbowania :) 






Pozdrawiam ciepło i dziękuję za wszystkie przemiłe odwiedziny i komentarze! 


9 komentarze :

noomiy pisze...

Śliczna!

Gosia S. pisze...

Dla mnie to piękna muszla z ciepłych mórz, niesamowita!

pattyo pisze...

This card is stunning, Karola! I love that shiny twine--I need to get some.

Kathy Skou pisze...

Just beautiful!

iluszka pisze...

Wow! Ależ cudo, a sznurkowe promienie boskie!

Bea pisze...

Pięknie!

Ewelina pisze...

Piekna!

Tatiana Kozlova pisze...

Wow! It's amazing!

Linda Pekrul pisze...

Oh! This is SO, SO, PRETTY!!

LinkWithin

.