piątek, 15 lutego 2013

Zapraszam na warsztaty w Szczecinie!

Witajcie Kochani! Wprawdzie ogłoszenie poszło w świat już jakiś czas temu, zapisy powoli dobiegają końca, ale pomyślałam, że może ktoś z Was miałby ochotę dołączyć do nas na moich warsztatach w Szczecinie, w przyszły weekend, w Centrum Hobbystycznym Piątek Trzynastego!?

Serdecznie zapraszam:
Warsztaty "Mini Album Shabby Chic" 
23.02.2013 - sobota, godz. 10.30 - 15.30

Podczas warsztatów każdy uczestnik zyska okazję do samodzielnego stworzenia mini albumu - scrapbooka, pełnego zdjęć, pamiątek i wspomnień. Będziemy pracować bazując na prezentowanych podczas zajęć pracach wzorcowych stworzonych przeze mnie. Spróbujemy stworzyć wyjątkowe, pełne pozytywnych emocji, malutkie albumy z Waszymi cennymi zdjęciami, a to, co będzie je wszystkie łączyło to dwie fantastyczne techniki - warstwowanie oraz praca z wieloma detalami i elementy stylu shabby chic. Stworzymy prace złożone z mnóstwa warstw z dodatkiem przeróżnych materiałów i technik stosowanych w scrapbookingu. Z przyjemnością pokażę jak dobierać materiały do klimatu i kolorystyki zdjęć oraz tematu przewodniego, charakteru i przesłania albumu, jak swobodnie łączyć dużą ilość dodatków w jedną spójną i nieprzeładowaną kompozycję. Zaprezentuję kilka trików pozwalających łączyć ze sobą z pozoru nie pasujące dodatki oraz opowiem czym warto kierować się tworząc małe prace z dużą ilością detali i warstw. Popracujemy także z kilkoma mediami, przydatnymi w kreowaniu stylu shabby chic. 
Wszystkim uczestnikom zostaną zapewnione materiały do stworzenia własnego albumu oraz swobodny dostęp do narzędzi i mediów. 
Proszę zabrać ze sobą ulubione nożyczki (najlepiej małe, do precyzyjnego cięcia) oraz od 6 do 10 zdjęć w jednej, spójnej tematyce (np. zdjęcia ślubne, sesje rodzinne, portrety dzieci, zdjęcia  ukochanych zwierzaków, czy relacje z wycieczki lub uroczystości itp), w formacie nie większym niż 9 x 13 cm. 

Czas trwania:  5 godzin (godz. 10.30 - 15.30)
Cena: 130 zł/ osoba


Pozdrawiam ciepło i życzę Wam wspaniałego weekendu! 3 komentarze :

fema pisze...

Mam nadzieję że to nie ostatnia szansa na spotkanie z Tobą w Szczecinie, bo w ten weekend akurat bedę w Poznaniu... Pozdrawiam i chętnie obejrzę zdjęcia jak poszło szczeciniankom :)

Gosia S. pisze...

Do soboty! :D

raiman daivs pisze...

Best wishes and I wish you a wonderful weekend!

Special Custom Lapel Pins

LinkWithin

.