niedziela, 4 listopada 2012

Czas najwyższy!

... kto zgadnie, na co? :)) Witajcie kochani! Oczywiście, jesteśmy w pełni sezonu na tworzenie kartek świątecznych i mnie również udało się kilka zrobić :) 
Dziś chciałabym pokazać Wam co powstało z połączenia przepięknej kolekcji Pink Paislee - City Sidewalks oraz równie cudnych kwiatków Manor House Creations, a także wspaniałego, oryginalnego sznureczka piekarskiego od The Twinery. :) Zapraszam:


Produkty, których użyłam to:


======================================================================
~~ WARSZTATY W WARSZAWIE ~~

Kartki świąteczne mam zamiar również zaprezentować na warszawskich warsztatach na koniec listopada! 
Serdecznie zapraszam do Manufabricum 24.11.2012 na dwa warsztaty - Kartki oraz Layout 30 x 30:


Podczas warsztatów każdy uczestnik zyska okazję do samodzielnego stworzenia kilku kartek okolicznościowych (w tym świątecznych) wg prezentowanych na zajęciach prac wzorcowych stworzonych przez prowadzącą - Karolę Witczak. Spróbujemy stworzyć kartki tradycyjne lecz również w nietypowych kształtach, a to, co będzie je wszystkie łączyło to dwie fantastyczne techniki - warstwowanie oraz praca z wieloma detalami i elementy stylu shabby chic. Stworzymy kartki złożone z mnóstwa warstw z dodatkiem przeróżnych materiałów - od naturalnych, poprzez znalezione w domu "starocie" czy zrecyklingowane, nikomu nie potrzebne detale, aż do profesjonalnych, stworzonych specjalnie na potrzeby cardmakingu - dodatki. Z przyjemnością pokażę jak swobodnie łączyć dużą ilość dodatków w jedną spójną i nieprzeładowaną kompozycję. zaprezentuję kilka trików pozwalających łączyć ze sobą z pozoru nie pasujące dodatki oraz opowiem czym warto kierować się tworząc prace z dużą ilością detali i warstw. Popracujemy także z kilkoma mediami, przydatnymi w kreowaniu stylu shabby chic. 
Wszystkie materiały i narzędzia zapewnia prowadząca. Prosimy aby zabrać ze sobą ulubione nożyczki (najlepiej małe, do precyzyjnego cięcia). Podczas warsztatów każdy uczestnik zyska okazję do samodzielnego stworzenia podstawowej formy, dzięki której zachowamy cenne wspomnienia - layoutu (scrapa) o wymiarach 30 x 30 cm; Będziemy pracować bazując na prezentowanych podczas zajęć pracach wzorcowych stworzonych przez prowadzącą - Karolę Witczak. Spróbujemy stworzyć wyjątkowe layouty ze zdjęciami, a to, co będzie je wszystkie łączyło to dwie fantastyczne techniki - warstwowanie oraz praca z wieloma detalami i elementy stylu shabby chic. Stworzymy prace złożone z mnóstwa warstw z dodatkiem przeróżnych materiałów - od naturalnych, poprzez znalezione w domu "starocie" czy zrecyklingowane, nikomu nie potrzebne detale, aż do profesjonalnych, stworzonych specjalnie na potrzeby scrapbookingu - dodatki. Z przyjemnością pokażę jak dobierać materiały do klimatu i kolorystyki zdjęcia, charakteru i przesłania layoutu, jak swobodnie łączyć dużą ilość dodatków w jedną spójną i nieprzeładowaną kompozycję. Zaprezentuję kilka trików pozwalających łączyć ze sobą z pozoru nie pasujące dodatki oraz opowiem czym warto kierować się tworząc prace z dużą ilością detali i warstw. Popracujemy także z kilkoma mediami, przydatnymi w kreowaniu stylu shabby chic. 
Wszystkie materiały zapewnia prowadząca. Prosimy aby zabrać ze sobą ulubione nożyczki (najlepiej małe, do precyzyjnego cięcia) oraz kilka zdjęć (format i tematyka dowolna). 


UWAGA! OKAZJA! Zachęcamy do łączenia warsztatów! Osoby, które zdecydują się wziąć udział w obydwu warsztatach w tym dniu zapłacą o 20 % mniej, czyli 168 zł za całość!!! 

===================================================================

Pozdrawiam ciepło i zapraszam do zaglądania do mnie w przyszłym tygodniu, w tle szykuje się trochę rzeczy do pokazania i do napisania :) 

5 komentarze :

Karmeleiro pisze...

cudne kochana, zresztą, jak zwykle!

noomiy pisze...

Są przepiękne te kartki! ;)

pattyo pisze...

So happy to see you back here, Karola! Your cards are so beautiful! How I wish I could attend your classes to learn your beautiful techniques.

Bellaidea pisze...

Śliczności!

pawanna pisze...

Karolu, czy w Lublinie nie mogłabyś zrobić takich warsztatów! Myślę, że chętnych trochę by się znalazło, a ja pierwsza! Cudne robisz prace, a ja w realu jeszcze nic nie robiłam, a jest o moim marzeniem,tylko bawię się w digi:(
pozdrawiam AnnaCh

LinkWithin

.