środa, 3 października 2012

Zapraszam na warsztaty do Manufabricum!

Witajcie Kochani! Dziękuję Wam pięknie za odwiedziny, komentarze i mnóstwo ciepłych słów otuchy w powrocie do zdrowia! Bardzo się przydały - wydaje się, że już czuję się całkiem nieźle i powoli na nowo się rozkręcam :)
Na początek zapraszam serdecznie na warsztaty do Pracowni Sztuk Różnych - Manufabricum (uwaga uwaga - wielki dzień - otwarcie pracowni już 13.10.2012 - naprawdę warto zajrzeć i zatrzymać się na dłużej!) w Warszawie! Jeśli ktoś czuje się zainteresowany moimi pracami oraz procesem w jakim tworzę swoje projekty - chętnie podzielę się wiedzą, poradzę, poplotkuję i mam nadzieję - zachęcę do tworzenia z wykorzystaniem moich ulubionych technik:


KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE - MILION WARSTW, MILION DETALI - 20.10.2012, godz. 10.00

Podczas warsztatów każdy uczestnik zyska okazję do samodzielnego stworzenia kilku kartek okolicznościowych wg prezentowanych na zajęciach prac wzorcowych stworzonych przeze mnie. Spróbujemy stworzyć kartki tradycyjne lecz również w nietypowych kształtach, a to, co będzie je wszystkie łączyło to dwie fantastyczne techniki - warstwowanie oraz praca z wieloma detalami i elementy stylu shabby chic. Stworzymy kartki złożone z mnóstwa warstw z dodatkiem przeróżnych materiałów - od naturalnych, poprzez znalezione w domu "starocie" czy zrecyklingowane, nikomu nie potrzebne detale, aż do profesjonalnych, stworzonych specjalnie na potrzeby cardmakingu - dodatki. Z przyjemnością pokażę jak swobodnie łączyć dużą ilość dodatków w jedną spójną i nieprzeładowaną kompozycję. zaprezentuję kilka trików pozwalających łączyć ze sobą z pozoru nie pasujące dodatki oraz opowiem czym warto kierować się tworząc prace z dużą ilością detali i warstw. Popracujemy także z kilkoma mediami, przydatnymi w kreowaniu stylu shabby chic. 
Wszystkie materiały zapewnia prowadząca. Prosimy aby zabrać ze sobą ulubione nożyczki (najlepiej małe, do precyzyjnego cięcia). 

Czas trwania: 4 godziny
Cena: 100zł/ osoba

LAYOUT 30 X 30 - MILION WARSTW, MILION DETALI - 20.10.2012, godz. 15.00

Podczas warsztatów każdy uczestnik zyska okazję do samodzielnego stworzenia podstawowej formy, dzięki której zachowamy cenne wspomnienia - layoutu (scrapa) o wymiarach 30 x 30 cm; Będziemy pracować bazując na prezentowanych podczas zajęć pracach wzorcowych stworzonych przeze mnie. Spróbujemy stworzyć wyjątkowe layouty ze zdjęciami, a to, co będzie je wszystkie łączyło to dwie fantastyczne techniki - warstwowanie oraz praca z wieloma detalami i elementy stylu shabby chic. Stworzymy prace złożone z mnóstwa warstw z dodatkiem przeróżnych materiałów - od naturalnych, poprzez znalezione w domu "starocie" czy zrecyklingowane, nikomu nie potrzebne detale, aż do profesjonalnych, stworzonych specjalnie na potrzeby scrapbookingu - dodatki. Z przyjemnością pokażę jak dobierać materiały do klimatu i kolorystyki zdjęcia, charakteru i przesłania layoutu, jak swobodnie łączyć dużą ilość dodatków w jedną spójną i nieprzeładowaną kompozycję. Zaprezentuję kilka trików pozwalających łączyć ze sobą z pozoru nie pasujące dodatki oraz opowiem czym warto kierować się tworząc prace z dużą ilością detali i warstw. Popracujemy także z kilkoma mediami, przydatnymi w kreowaniu stylu shabby chic. 
Wszystkie materiały zapewnia prowadząca. Prosimy aby zabrać ze sobą ulubione nożyczki (najlepiej małe, do precyzyjnego cięcia) oraz kilka zdjęć (format i tematyka dowolna). 

Czas trwania:  4,5 godziny
Cena: 110 zł/ osoba

ZAPISY: 
email: retrohaika@gmail.com, tel.: 880 978 475SERDECZNIE ZAPRASZAM!

1 komentarze :

pattyo pisze...

How I would love to attend if I lived nearby!

LinkWithin

.