poniedziałek, 11 czerwca 2012

Melissa Frances - Not So Shaby Trunk Sale!

Cześć Kochani! Cóż się kryje pod dzisiejszym tajemniczym tytułem posta? Nic innego jak fantastyczna wyprzedaż u Melissy Frances! 



Zapraszam na MF blog po więcej informacji oraz koniecznie zobaczcie zestawy cudnych produktów w cenach promocyjnych! Poniżej zajawki tego co można okazyjnie kupić:

Today marks the launch of our first, Melissa Frances Not So Shabby Trunk Sale! Click here to be taken to the Melissa Frances website for details and to place your order! Here's a little peek at some of the items being offered:


Pozdrawiam ciepło i życzę Wam wspaniałego tygodnia! :*

2 komentarze :

Anonimowy pisze...

Czy ty jeszcze scrapujesz czasem dla przyjemności? Ta pańszczyzna dla DT coraz bardziej sztampowa... Kiedyś inspirowałas, dziś żenujesz.

Drycha pisze...

To się zbulwersowałam!!!

Anonimie - Ty jesteś żenujący. Bardzo!

Karola ma swój styl. Wiesz, co to znaczy? Nie musi eksperymentować, nie musi wymyślać bajerów i dodawać fajerwerków - robi to, CO LUBI i co jej się podoba, w taki sposób, w jaki chce a nie jaki jej ktoś narzuca.
Na tej samej zasadzie możesz napisać, ze sztampowe są książki jednego autora, sztampowe są czasopisma o danej tematyce, sztampowy jest każdy zespół muzyczny, który tworzy we własnym stylu itp.

Najbardziej żenujący jest Twój komentarz - anonimowy! Tak Cię zżera zazdrość, że masz czelność pisać takie bzdury na blogu Karoli ale nie masz odwagi, by zrobić to pod swoim imieniem?
Wstydź się! I jeśli Ci się nie podoba - nie zaglądaj tu. To nie podstawówka, żeby zachowywać się w ten sposób.

LinkWithin

.