wtorek, 12 czerwca 2012

Classes in New Zealand!

Witajcie Kochani! Dziś przynoszę ze sobą radosne wieści skierowane do obcokrajowców, a szczególnie mieszkańców zupełnie innej, odległej części globu, zatem ogłoszenie będzie po angielsku. A po polsku powiem Wam, że jestem niesamowicie podekscytowana i cieszę się ogromnie, że będę miała okazję poprowadzić cykl warsztatów w Nelson, w Nowej Zelandii, w przyszłym roku! Wstępne informacje oraz rezerwacje już się rozpoczęły, zatem nie pozostaje mi nic innego jak ogłosić tę radosną nowinę także tutaj :) Ciężko będzie wytrzymać rok czekania, ale wiem, że będzie to wspaniały rok po wieloma względami i na pewno szybko minie. Szczegółowe informacje o konkretnych warsztatach pojawią się za jakiś czas :) 

Hi dear friends! I am so thrilled to announce that I've been invited to teach in New Zealand next year! I am so excited and happy with that opportunity! Thank you Trina and Lyn!!! 
Have you heard about a FABULOUS scrapbook event taking place next August in Nelson, NZ called Scrapfest By the Sea. It' going to be a great weekend of scrapping and classes, taught by the fabulous Trina McClune, Lowri McNabb and my humbly person!
For full details, please see the pics below. If you have any questions, please contact Lyn Jordan (bl.jordan@xtra.co.nz) or Trina McClune (trinamcclune@xtra.co.nz). Also check out Scrapfest By the Sea Facebook page for more info!

Pozdrawiam ciepło! :*

14 komentarze :

zuziucha pisze...

Karola! Super, gratuluję z całego serca!

Bellaidea pisze...

Kochana, to wspaniała wiadomosc, gratuluje serdecznie! /ps. po drodze wstap do mnie:)/

Oliwiaen pisze...

Wooooow, super wiadomość :-DD Gratuluję!!

Karmeleiro pisze...

Karola, cuuuudownie!!!! Tak trzymać!

adda pisze...

GRATULUJĘ!!!

I życzę jeszcze wielu takich podróży!!!!

Ewik pisze...

Ja też biegnę z gratulacjami!:) Super!!

Ayeeda pisze...

Gratuluję kochana, cudownie :*:*:*

elima pisze...

Gratuluję!

ArtIs pisze...

Gratuluję serdecznie! Pięknie wyglądasz:)

Mrude pisze...

Serdecznie gratuluję!!

Asia pisze...

Jejusiu, jak fantastycznie! Karola, z całego serca gratuluję i trzymam za Ciebie kciuki - oby jak najwięcej takich propozycji!!!:)

HegeAL pisze...

You lucky girl!! Thank you so much for a wonderful year in the Prima DT!

Hugs HegeAL

Michelle pisze...

Super, gratuluję!

Jaszmurka pisze...

Super! Gratulejszyn! ♥

LinkWithin

.