poniedziałek, 3 października 2011

TSC Rozdaje :)

Witajcie kochani!
Dzisiaj na dobry początek nowego tygodnia, celebrując premierę mojej nowej kolekcji - Przytulne Święta - zaprojektowanej dla The ScrapCake - rozdajemy trochę nowości :) Zapraszam na blog TSC po więcej szczegółów, oraz na naszą stronę na Facebook-u!

~~ Kliknij w obrazek po szczegółowe informacje ~~


~~ Click on the picture below for more info in English ~~
W skrócie:

Mamy do rozdania 3 nagrody zawierające podwójny pakiet pełnej kolekcji Przytulne Święta! Aby wziąć udział w losowaniu nagród:
Mega łatwe, prawda? Zatem – szerz dobre słowo o Przytulnych Świętach, baw się z nami i wygraj najnowszą kolekcję The ScrapCakeRozdawnictwo potrwa tydzień, a w najbliższą niedzielę – 9 października wylosujemy trójkę zwycięzców!


Pozdrawiam ciepło! :*

3 komentarze :

aga730 pisze...

A co z tymi co nie mają bloga ???

Karola Witczak pisze...

Zabawa polega na szerzeniu wieści nt nowej kolekcji TSC i ustawieniu się w tzw. kolejce do losowania, jeśli ktoś nie ma bloga i/lub konta na facebooku - niestety nie może wziąć udziału w zabawie ani losowaniu. Takie są zasady tego losowania.

pattyo pisze...

How I would love to win this! I am not very good with internet skills--I get my son to help. I do have a blog http://creatingwithpaperandbows.blogspot.com/ I do have a facebook page but am not sure how to do a link but will try.

LinkWithin

.