wtorek, 27 września 2011

Wielki Dzień!


Kochani,
W imieniu swoim oraz  Zespołu nieistniejącego już Portalu Polki Scrapują chciałabym wyrazić jak przykrym i smutnym był dla nas incydent związany z nagłym zamknięciem Portalu. Jest nam przykro i ogromnie żal utraconych danych, zdjęć, artykułów, dyskusji, komentarzy - wszystkiego tego, co wspólnie ze wspaniałymi Użytkownikami udało nam się stworzyć przez ponad rok działania Portalu. 
Nie jesteśmy w stanie przywrócić tego miejsca, tych danych, tych wspaniałych wydarzeń, emocji i zabaw, dlatego też cały nasz Zespół bez wahania przystąpił do tworzenia nowego portalu, w którym chcemy kontynuować naszą wspólną "polkową" przygodę, a z ogromnym wsparciem przyjaciół, sympatyków portalu, byłych członkiń Zespołu oraz wiernych, wspaniałych Użytkowników - nie było to trudne. 
"Stara" Administracja, czyli ja, Tusia i Karmelek przy współudziale całego (!) Zespołu stworzyłyśmy nowe miejsce, które mamy nadzieję, będzie dla Was tak samo wspaniałe, bliskie sercu, ciepłe, inspirujące jak portal, którego już nie ma. Cały nasz Zespół, nasze pomysły na wyzwania, na funkcjonowanie Portalu - ma teraz nowe miejsce w Internecie.
Serdecznie zapraszamy na Portal Scrapujące Polki - wierzymy, że poczujecie się w nim "jak w domu", choć może po małym remoncie, wierzymy, że stali bywalcy utraconego portalu szybko się zadomowią w nowym miejscu, a dla nowych osób będzie to ten kawałek sieci, który warto odwiedzać codziennie.
Chcemy zapewnić, że ani na chwilę nie przestałyśmy myśleć o tysiącach Użytkowników dla których zamknięcie portalu było szokiem i przykrością, to dla nich zwarłyśmy szeregi i z nową energią przystępujemy do działania! Incydent, który się zdarzył bardzo nas wzmocnił i zbliżył, wierzymy zatem, że i Wy pozostaniecie wierni Portalowi i ideom jakie nam przez ponad rok przyświecały - wzajemnym inspiracjom, przyjaźni i mobilizowaniu się nawzajem bez cienia rywalizacji w ciepłym, przyjaznym wszystkim miejscu. 

Już dziś czeka na Was pierwsze Wyzwanie - Kartkowe, mamy nadzieję, że weźmiecie w nim liczny udział!! 


Prosimy Was o rozgłaszanie dobrej nowiny gdzie się da, o umieszczenie naszego banerka - gdzie się da - pomóżcie nam przywrócić Portal i jego atmosferę do życia, oraz powiadomić jak największą ilość Użytkowników! 


p.s. Zupełnie prywatnie - dziękuję Wam kochani za wszystkie słowa (i czyny!) wsparcia i poparcia, za wszystkie słowa otuchy i pocieszenia, jakie przesyłaliście mi w ciągu ostatnich dni - było ich niesamowicie dużo i były/są mi bardzo potrzebne - ogromnie, nie wyobrażacie sobie jak bardzo - je doceniam! :* DZIĘKUJĘ! :**

Kochany Zespole - a Wam dziękuję za to jak wielkie serce i zaangażowanie okazałyście w sytuacji, w której wiele osób odwróciłoby się, olało, obraziło czy zwątpiło. Żadna z Was nie zwątpiła w to, że możemy dalej działać i że jesteśmy wspaniałą, niezwykle zgraną grupą - my + nasze kochane "emerytki"... Dziękuję Wam, że.. "jesteśmy w tym razem..." :*** 


11 komentarze :

Pasja Kati pisze...

Jestem z Was dumna dziewczyny, że nie dałyście się. Zbudowałyście nam nowe miejsce spotkań od podstaw.
Dziękuję.

Młoda Kobieta pisze...

Super!!!! Bardzo się cieszę i jestem Wam bardzo wdzięczna, że tak szybko postawiłyście portal na nogi! Dziękuję :*** już pędzę w to ulubione (od dzisiaj :D) miejsce w sieci :)

Oliwiaen pisze...

Gratulacje za tak szybką akcję reanimacyjną :-)) Karola, jesteś urodzoną szefową :-))

Mona pisze...

Wspaniała wiadomość! Widać, że Polki nie tylko scrapują, ale też trzymają się razem bez względu na to co może się zdarzyć :)

nowalinka pisze...

Jesteście Niesamowite i Niepokonane :) Brawo dla Was za zapał i ciężką pracę :)

CarmenAlice pisze...

Gratuluję!

Bellaidea pisze...

Jestescie Super Babeczki, dziekuje!

lilavati pisze...

fajnie, że znów będzie gdzie wpadać:)

JaMajka pisze...

Bardzo dziękuję i zawsze wspieram! Powodzenia :) piękna akcja błyskawicznej odnowy :) pokłony dla Was wszystkich !!!

Berberis pisze...

To wspaniała wiadomość - GRATULUJĘ!!!!
Super, że udało się reaktywować to miejsce :)))

inka pisze...

juuuuż??no to czas na wyzwanie :))

LinkWithin

.