czwartek, 21 lipca 2011

Trochę zimy w środku lata :)

Dziś się z Wami witam zza ściany deszczu, nieprzyjemne to nasze polskie lato w tym roku, prawie jesienne, zatem co powiecie na odrobinę zimy w środku lata? :) Znam takie scraperki, które już teraz intensywnie przygotowują się do sezonu świątecznego i wypatrują zimowych oraz świątecznych kolekcji dobrych do tworzenia kartek i ozdób :) Mam dziś dla Was zajawkę prosto od Pink Paislee - kolejna nowa kolekcja, która jeszcze wciąż się tworzy, ale z całą pewnością trafi do sprzedaży 1 października 2011:


Jeśli jeszcze nie obejrzeliście pełnego katalogu nowości Pink Paislee - zapraszam, zdecydowanie jest na czym oko zawiesić! Po kliknięciu w okładkę - poniżej przeniesiesz się do katalogu:

Moje nowości już w drodze, więc lada dzień będę mogła nacieszyć oczy cudami na żywo oraz pokazać Wam trochę prac z nich wykonanych, tymczasem za blogiem PP podaję daty, kiedy należy się spodziewać rozpoczęcia sprzedaży:


Mam nadzieję, że Pink Paislee ze swymi nowościami zawita szybko do naszych sklepów!

Na koniec zapraszam do obejrzenia/ściągnięcia najnowszego magazynu (gazetki) Pink Paislee - a w nim sporo świetnych inspiracji! Kliknij na obrazek, a przeniesiesz się we właściwe miejsce ;)

~~ Pink Paislee Live Pink ~~Ściskam serdecznie i życzę Wam ( i sobie!) choć odrobiny słońca dzisiaj!

2 komentarze :

Mimowolne Zauroczenia pisze...

Witaj Karolu, nie wiem dlaczego ale nie mogę wejść na stronę z "ciasteczkowymi" papierami(z różnych komputerów), a chciałabym je kupić, czy ktoś jeszcze je sprzedaje?
pozdrawiam

pattyo pisze...

So excited to see the new lines! I am ready for a taste of winter as the temperatures here today and the next few days are very hot and humid.

LinkWithin

.