czwartek, 14 lipca 2011

Nowości Pink Paislee!

Witajcie! U mnie strasznie pochmurno, strasznie zajęto i strasznie scrapowo. Co do ostatniego - nie taki diabeł straszny :))
Dziś bez prac wyjątkowo, ale chciałam za to zwrócić Wam uwagę na cudowne nowości na CHA Summer 2011, jakie proponuje nam Pink Paislee - siedzę jak na szpilkach wyczekując swojego pudła z nowościami, myślę, że po obejrzeniu tych cudów - Wy również będziecie w takim stanie oczekując aż pojawią się w naszych sklepach!


Trzy nowe kolekcje + cała masa dodatków! Kliknij na logo kolekcji aby przenieść się w miejsce, gdzie zobaczysz całość!


Cudowna kolekcja, z mnóstwem słodkich kolorów przyprawiona czernią - prawdziwie vintage i bardzo kobieca, z modowymi naleciałościami! Och ta mięta i róż... :) mniam...


Obłędnie delikatna, nadmorska kolekcja - cała w moich ulubionych odcieniach! Teraz nie pozostaje nic innego jak wybrać się nad morze! :)) Kiedy na nią patrzę - mam wrażenie, że już tam jestem... ta morska bryza, plaża o zachodzie słońca... mmm ;)
Halloween... ale nie tylko - świetna kolekcja dla wszystkich, którzy lubią zdecydowane jaskrawe kolory i... czerń, a także mroczne motywy. Nawet jeśli nie masz ochoty robić nic na Halloween - myślę, że mnogość i różnorodność wzorów pozwoli na stworzenie całkiem neutralnych prac (zobaczcie te damaski, klatki i camee!)


Mnóstwo wspaniałości, prawda? Kiedy tylko dostanę je w swoje łapki - obiecuję pokazać trochę inspiracji, tymczasem możecie obejrzeć piękne prace stworzone z tych kolekcji na blogu Pink Paislee - gdzie amerykańska część naszego DT - nie ustaje w tworzeniu i przygotowaniach do CHA :)

Ściskam Was serdecznie i idę skleić 3 Lo, 2 kartki, 1 art journal i może jeszcze albumik ;) A to wszystko przez brzydką pogodę, która powinna sprzyjać tworzeniu ;) Zróbcie dziś coś pięknego, ok?

3 komentarze :

cat lacigale pisze...

I love those 3 lines,e xpecially Vintage Love and Halloween

ushii pisze...

Nareszcie mogę po długim milczeniu komentarze dodawać - więc z opóźnieniem ale gratuluję dołączenia do ekipy Glitz i innych sukcesów :)
A papierki owszem, owszem :)

Pozdrawiam!

Kuba pisze...

Proszę Pani te papiery to normalnie uderzają w mój gust. Projektant to mi chyba czytał w myślach jak je tworzył tak bardziej telepatycznie raczej. Super są! Czekam aż Pani je dostanie i coś z nimi zrobi prześwietnego jak zawsze.
Dobrego dnia Kuba.

LinkWithin

.