niedziela, 29 maja 2011

Napisałam wiersz...

Witajcie niedzielnie! Bardzo rzadko pojawiam się tutaj w niedzielę, ale ponieważ prac mi się nazbierało, a i chwilkę miałam wolną rano - między wszystkie zobowiązania DT i zwyczajne scrapowanie "dla siebie" pomyślałam, że wezmę udział w którymś z wyzwań - wybór jest niezliczony :) Trafiłam jakiś czas temu na bloga Craft Artwork i muszę przyznać, że jestem zachwycona treścią i formą wyzwań jakie prezentują dziewczyny. Jedno szczególnie mi się spodobało. Jest to Wyzwanie Czekoczyny. Wyzwanie polega na wybraniu przypadkowych słów z treści postów bloga Czekoczyny (uwielbiam czytać tę kobietę!) i złożeniu z tychże słów - jakiegoś tekstu. Należało ten tekst umieścić na czymś małym, najlepiej gdyby to małe miało własnoręcznie stworzone tło i jakieś media na dodatek ;) Ok. No to mnie natchnęło. Napisałam wiersz - wspólnie z Czekoczyną, bo w końcu to jej słowa... moje jest tylko sklecenie ich w coś, co pewnie dla mnie tylko ma sens :) Tekścik umieściłam na bazie tekturowej Bingo, dodałam trochę pasków papierowych taśm, farby akrylowej, glimmer mistów, farbki pękającej, znów farbki akrylowej oraz glimmer glaze. Bez kwiatka też się nie obyło, a motyl... ostatnio mam silną fazę motylową ;) 
Oto co mi wyszło i co zgłaszam na wyzwanie. Fajnie jest czasem zrobić coś... ot tak, dla siebie i tylko dla siebie i w dodatku tak pysznie pobawić się słowem. Brakowało mi tego ostatnio. No i na wyzwanie przy okazji można toto zgłosić :))) Zorientowałam się jednak, że nie dotrzymałam wymogów wyzwania, trzeba było pobrać po jednym słowie z jednej notki, a ja po prostu błądziłam między słowami i łapałam jedno za drugim :D Zapędziłam się jak widać :D Ale to nic, była inspiracja - jest efekt ;)

~~ Eksperyment ~~
tekst brzmi:

przeprowadzam eksperyment
świetnym zdystansowaniem
mam
obezwładniające chęci do życia
a może
może po prostu jestem
może to wystarczający powód
aby odkrywać w sobie 
paniczną chęć do
planowania,
przemycania
to najczystsza rzecz w mojej grze
kreowanie
Żyć
ta chęć 
niemalże we mnie
wybuchła
w sobotę


Słowa wyłuskałam zupełnie niechronologicznie i przypadkowo z tych trzech notek na blogu Czekoczyny:


Pozdrawiam ciepło wszystkie dobre dusze zabłąkane w blogosferze w niedzielę! :*

16 komentarze :

nowalinka pisze...

Świetnie wyszło, ciekawe połączenie słów, piękna oprawa :)

KOLOROWY ptak pisze...

też uwielbiam teksty Czekoczyny! i przyznam się szczerze, że to wyzwanie szczególnie mnie zafascynowało :)

tekst, który stworzyłaś jest niesamowity! świetnie połączone części i jak dla mnie zdecydowanie mają sens :) a do tego ta praca - czysty obłęd!

mykam w takim razie buszować po postach, może i mnie uda się coś logicznego w całość złożyć :)

pozdrawiam serdecznie!

angel pisze...

O rany, niezła notka z tego wyszla! Fajna praca:)

ankan pisze...

Wyszło genialnie !!!

IWA pisze...

Wyzwanie faktycznie ciekawe, mi pewnie zbraknie czasu na podjęcie rękawicy, chociaż uwielbiam teksty Czekoczyny... Za to Twój wiersz niesamowity, a w tej oprawie - powalający.

Czekoczyna pisze...

Ojej, jestem zwalona absolutnie z nóg. Wykonałaś prześliczną pracę i niesamowicie wkomponowałaś w nią te słowa. A słowa ułożyły Ci się w naprawdę wyjątkowy wiersz i dla mnie jak najbardziej zrozumiały. Jestem pod wrażeniem i baardzo dziękuję za udział w wyzwaniu. I że lubisz u mnie czasem coś przeczytać również bardzo mi miło :)

Karmeleiro pisze...

wow! swietnie zlozylas slowa! a jak je pieknie ubralas!

Młoda Kobieta pisze...

Dzięki Tobie dowiedziałam się o tym wyzwaniu i właśnie twórczo się wyżywam ;)))
Twoja praca jest piękna, myślę, że autorka wyzwania przymknie oko na tę niepojedynczość słów ;)

asica.p pisze...

jaki czad!!!!!

TuKara pisze...

Swietne wyzwanie,,,super interpretacja!

ushii pisze...

Fajny zlepek z tego wyszedł :)))

pattyo pisze...

Beautiful! Happy Sunday!

timboctou pisze...

mój ulubiony kawałek: "ta chęć niemalże we mnie wybuchła w sobotę" - fantastyczny!! widząc oprawę niemalże padłam z wrażenia w poniedziałek ;) piękna!

Annar pisze...

Jesteś fantastyczna !!!!
Twój wiersz jest genialny !
Kolejny ogromny talent :))))

Guriana pisze...

genialnie to zrobiłaś!!!:))

Mrouh pisze...

Karola, zrobiłam dokładnie to samo- tzn. słowa pobrałam nie tak, jak należało, ale nie zapędziłam się tak daleko jak Ty, mnie dwa ateciaczki wyszły tylko. Ironiczna Czekoczyna sKarolowana zyskuje na liryźmie:-)

LinkWithin

.