wtorek, 10 maja 2011

1 Urodziny Portalu Polki Scrapują!!!

Witajcie kochani! Dziś nie lada okazja do świętowania! Portal wyzwaniowy - Polki Scrapują obchodzi swoje Pierwsze Urodziny!!! Niesamowite jak czas potrafi gnać do przodu i ani się wszystkie obejrzałyśmy - minął już rok do naszej wspólnej portalowej przygody! 
Dziś oraz przez cały miesiąc maj - na Portalu czeka na Was mnóstwo atrakcji!! 


- Rocznicowe Candy na Portalu ze wspaniałymi nagrodami o łącznej wartości ok 200 zł ! 
- Rocznicowy Blog Hop ze wspaniałymi nagrodami o łącznej wartości ok 500 zł  ! 
- Każdego dnia od 10 do 30 maja będziemy publikować wywiady z Zespołem Projektowym Portalu
- 28 maja o godz 18:00  zapraszamy na czat z Zespołem Portalu Polki Scrapują !

Krótkie podsumowanie minionego roku znajdziecie w tym WĄTKU na forum!


A teraz słówko historii...
Mam tę przyjemność być na Portalu i współtworzyć go od początku, kiedy to na prośbę Agnieszki - dołączyłam jako administrator. Na początku obawiałyśmy się o frekwencję, zainteresowanie, martwiłyśmy - czy to dobry pomysł? Czy taki Portal jest potrzebny? Czy będziemy umiały zaintresować odbiorców tym co mamy do przekazania i sposobem w jaki chcemy to robić? Szybko zawiązał się pierwszy skład Zespołu a do grupy Adminek dołączyła Tusia. Odtąd wspólnie wymyślałyśmy wszelkiego rodzaju atrakcje, począwszy od okazjonalnych, takich jak konkursy, blog hopy, czaty, czy takie bardziej przyziemne, jak regulaminy, zasady działania Portalu. Na początku byłyśmy także projektantkami Portalu i prowadziłyśmy wyzwania, a trzeba dodać, że Projektantki miały również funkcję moderatorek! Szybko okazało się, że ruch na Portalu zwiększa się z dnia na dzień, ludzie pokochali nasze wyzwania i pomysły i w stosunkowo krótkim czasie Portal bardzo się rozrósł, przybywało użytkowników, zdjęć w galeriach i ... obowiązków! Dlatego postanowiłyśmy zawiązać grupę Moderatorek, które od tamtej pory w prawie niezmienionym składzie - ciężko pracują aby ułatwić życie użytkownikom ale i całemu Zespołowi moderując galerie. Wkrótce Moderatorki awansowały na Junior Adminki otrzymując sporo nowych, szerszych uprawnień. W Zespole Projektowym były rotacje, Projektantki przychodziły do nas i odchodziły, każda z nich wniosła w życie Portalu nieoceniony wkład - mnóstwo świetnych pomysłów i inspiracji. Obecny skład liczy sobie 31 osób i są to najwspanialsze dziewczyny pod słońcem - nie tylko mega kreatywne, energiczne i zaangażowane, ale również niezwykle sympatyczne, ciepłe, przyjacielskie - mamy bardzo zgrany, wspaniały Zespół z czego jestem niesamowicie dumna :))

W tym szczególnym dniu chciałabym podziękować wszystkim wspaniałym kobietkom z Zespołu, których entuzjazm, talent, kreatywność i dobry humor przyczyniły się do budowania tego wyjątkowego miejsca. Dziękuję Wam - Kochany Zespole - za cierpliwość, wyrozumiałość, za chęć poddania się reżimowi regulaminów dzięki którym Portal tak sprawnie działa. Dziękuję za Wasz uśmiech, wsparcie, za Wasze pomysły, i wszystkie wyzwania jakie stworzyłyście! :***
I dziękuję, że jesteście, to Wy udowadniacie, że warto wierzyć w ludzi i ich bezinteresowność :)

Myślę, że wszystkie jesteśmy dumne z tego szczególnego miejsca... Miejsca, które działa tylko dzięki dobrej woli wszystkich - cudownego Zespołu, bo chce ciężko pracować zupełnie za darmo, oraz wspaniałych Użytkowników - bo chcą być i bawić się z nami każdego dnia! Portal jest przedsięwzięciem niekomercyjnym, jego celem jest dostarczanie każdego dnia wiele dobrej zabawy - jesteśmy dumne, że udało nam się utrzymać taki charakter Portalu przez ten rok i jesteśmy szczęśliwe, że swoim wsparciem posłużyli nam sponsorzy - polskie wspaniałe sklepy scrapbookingowe! To dzięki nim mamy takie cudowne nagrody na konkursy :) Dziękujemy! 

Mamy nadzieję, że będziecie do nas zaglądać codziennie! 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

2 komentarze :

Kamilcia pisze...

Karolciu, normalnie wzruszyłam się no !!

i ja Dziękuję - za zaproszenie i za to, ze mogę być z Wami

shadow1391 pisze...

Karolko, wyczytałam, że na scrapowisku w Łodzi zapoznawałaś się z obsługą maszyny cricut. Bardzo proszę prześlij mi na mój adres (lub podaj inne namiary na sibie) info nt takiej maszyny. Bo ktoś chciałby mi zrobić niespodziankę, ale wcześniej muszę znać jakieś konkrety, tzn. jakie są ceny, co jest potrzebne, czy trudna w obsłudze, czy lepiej jakiegoś cutelka kupić, co potrzebne jest do obsługi takiej, która nie drukuje, z jakich papierów i czy tylko z papierów można wycinać. Oczywiście chodzi o taką prostą maszynę. Podam adres, pod którym będę czekać: prof1c@vp.pl.
Dziękuję.

LinkWithin

.