środa, 1 grudnia 2010

Winter Wonderland Warm Up!

Pod tym tajemniczym tytułem kryje się wstęp do wielkiego świątecznego świętowania razem z Webster's Pages na InspireME! W dniach 6 - 12 grudnia zaprezentujemy Wam mnóstwo świątecznych inspiracji wraz z kursami i tutorialami na wykonanie naszych prac! Listę potrzebnych produktów i zajawki naszych projektów możesz zobaczyć TUTAJ!


Jako wstęp, w tym tygodniu w naszym DT proponujemy garść inspiracji layoutowych wykonanych z dwóch przepięknych świątecznych kolekcji: Sweet Season i Waiting for Santa. Każda z nas przygotowała jeden layout, każda ma też swój specjalny dzień na pokazanie tego Lo. Dzisiaj isnpirujemy w parze - ja i Lucy - obydwie robimy to digitalowo - hybrydowo, dla odmiany :)

Ponieważ Webster's Pages wczoraj ogłosiło wielką nową odsłonę swoich pięknych kolekcji w formacie digi - postanowiłam stworzyć swojego scrapa właśnie w formie cyfrowej, użyłam kolekcji Sweet Season.


Ponieważ bardzo lubię digi Lo wyglądające jak tradycyjne, papierowe, wymyśliłam, że spróbuję zrobić digitalowy ozdobnie wycinany papier jako bazę, przypominający ten prawdziwy, namacalny z papierowej kolekcji. Myślę, że dodanie tu i ówdzie paru cieni powoduje, że elementy wyglądają bardziej realistycznie i sprawiają wrażenie naturalnych :) 

~~ Snowy Day ~~


Zapraszam do odwiedzenia InspireME, gdzie znajdziecie ciekawy i przydatny tutorial dla początkujących digi scraperek, zobaczycie kim jest nasza pierwsza Digital Guest Designer, oraz jakie jest pierwsze digitalowe wyzwanie na InspireME!

Pozdrawiam ciepło! :* 

3 komentarze :

Ros pisze...

Beautiful! ... Iove Websters

elpimpi pisze...

SUPER LO! EXTRA kolorki! Genialne zdjęcie Róży! :-)

Sanna pisze...

Wow, you are fantastic.
I love all your work. It's beautiful all of it.
I'm a follower from now and will certainly be back soon.
Hugs from Norway.

LinkWithin

.