piątek, 26 listopada 2010

Festiwal mocnych kolorów :)

...złagodzonych po karolowemu - będzie dziś :)

Po pierwsze jednak - bardzo bardzo dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa, które tu dla mnie zostawiacie, czytam wszystkie, bardzo je doceniam i bardzo dziękuję! :*

A co dziś mamy w menu? Otóż w nocy pojawiła się nowa paleta kolorów w The Color Room i to jest właśnie to, co mam zamiar dziś pokazać. Paleta trudna dla mnie, bo zawierająca same intensywne barwy, choć zestawienie jest piękne i miłe dla oka. Nie byłabym sobą, gdybym jej odrobinę nie złagodziła bielą i szczyptą pasteli ;)~~ Sleeping Beauty ~~
czyli nasza maleńka (wówczas) śpiąca królewna, tak zmęczona raczkowaniem i wspinaniem się na wszystko, że zasnęła na podłodze z rączkami na stoliku :) Biedactwo... :))) Ubrałam to zabawne zdjęcie w rzeczone intensywne kolory i troszkę klimatu retro :) W kopercie chowam parę słów na temat Róży w wieku 9 - 10 - 11 miesięcy.Gorąco zachęcam do zabawy z tą paletą i szkicem - takie kolorki są idealne na ponure, zimne dni! :) Koniecznie odwiedźcie Galerię The Color Room po więcej inspiracji!

Pozdrawiam ciepło i miłego piątku Wam życzę! 

9 komentarze :

Pasja Kati pisze...

Piękna praca. Te kolorki i dodatki tak misternie dobrane dają niesamowity efekt.

Gosik pisze...

sliczności^^

Oliwiaen pisze...

Już się zachwycałam w Pokoju - jak zwykle świetne zdjęcie, śpiąca Różyczka taka rozczulająca :-) A z nie-Karolowymi kolorami poradziłaś sobie iście po Karolowemu :-))

Helen Tilbury pisze...

I've been visiting you for a couple of weeks now & am in awe of your work. It is absolutely beautiful! Found you via the Colour Room. LOVE that site!

Rimna pisze...

Stunning!!!
Great work!
TFS!

Sija pisze...

Raczej nie wezmę udziału w wyzwaniu, ale kolory jak dla mnie wspaniałe! (Twoja interpretacja też:) Zainspiruję się na użytek domowy na pewno.

Anita S. pisze...

This is beautiful! I am finishing my LO for the challenge. I love your blog, too. I haven't had a chance to stop by before.

stéphanie papin pisze...

Always splendid !

Angelou pisze...

Hello, just a word to tell you I love your scrap and I've lifted your page. You can see it on my blog.

LinkWithin

.