poniedziałek, 11 stycznia 2010

Miłość od pierwszego wejrzenia

Ha! I znów nie będzie o Walentynkach! :)) Chwilowo...
Moja miłość od pierwszego wejrzenia jest czysto papierowa - wiecie jak bardzo lubię kolekcje Websters Pages, pokazuję to bardzo często :)
Dziś także chciałabym pokazać coś, co mnie absolutnie zachwyciło...
W tym miesiącu na CHA Winter 2010 ujawnione zostaną nowe kolekcje WP, a ja chciałabym Wam pokazać kawałek jednej, zobaczcie jaki śliczny papier - nazywa się Fresh Air i pochodzi z kolekcji Garden Gala, która jest cudownie romantyczna - jak każdy skrawek papierów WP, pełna pięknych roślinnych motywów (jeszcze więcej do wycięcia!) a jej tematyka związana jest z ogrodami, ogrodowymi przyjęciami, herbatkami w ogrodzie i innymi takimi bardzo przyjemnymi ogrodowymi sytuacjami :) Nie mogę się doczekać kiedy trafi na mój stół, już wiem do czego jej użyję... mamy masę zdjęć naszego bardzo starego domu na podkarpaciu, sadu, ogrodu, myślę, że najwyższy czas, aby ten podkarpacki kawałek naszego życia upamiętnić w jakimś albumie... A może powstanie cała masa kartek? Któż to wie... A może Wam przyjdzie do głowy jakiś ciekawy pomysł związany z tą linią? Czekam niecierpliwie i na papiery i na wszystko to, co można z nich wyczarować, a wiem, że u nas fanek WP nie brakuje!Zapraszam jednocześnie na InspireME, gdzie od dziś - po kawałeczku będą ujawniane 4 (tak - cztery!) nowe kolekcje - papiery oraz nowe dodatki, ale aby nie było zbyt łatwo... zapraszamy do gry, która polega na poszukiwaniu części kolekcji wg tropu podanego na InspireME, a w zamian, za uzbieranie wszystkich papierów z danej linii - istnieje realna szansa na wygranie tych pięknych nowości, zanim pojawią się na sklepowych półkach! Więcej będzie na ten temat TUTAJ, a jeśli trafiłaś tu na poszukiwania wprost z InspireME...

~~ znalazłaś trop! ~~
---------------------------------------------
~~ you found the clue! ~~

I jeszcze pozdrowię Was bardzo ciepło i żegnam się do jutra, ponieważ jutro - znów coś pokażę, w podobnym temacie ;-) Miłego Poniedziałku! :*

9 komentarze :

Anonimowy pisze...

Oh Im in love, those papers are adorable :)

//Katarina

Pamela pisze...

Wow...love those papers! :)

Stacy Cohen pisze...

Beautiful! I can't wait to see all the new collections.

Anna Sigga pisze...

Those papers look so darn cute!

ashjoy pisze...

Congrats on the DT! Amazing pages!

Ponyo pisze...

Beautiful!!!

Lynn pisze...

Congrats on getting into the DT for Webster pages!!
Love your work Karola!! :)

Doris pisze...

ta nowa kolekcja jest bajeczna, zwłaszcza papierowe latarnie i roślinki, pyszności, juz nie umiem doczekac sie kolejnych odsłon:)

Keri pisze...

Karola, congrats on making Webster's DT...I was so excited to hear it at the chat last night!!! Your creations are amazing, and I can't wait to see what you create with these 4 new collections!!!

LinkWithin

.