piątek, 31 października 2008

Masz ci LO-s!

Słowo się rzekło - jest scrap! Wreeszcie udało mi się wykończyć scrapa na wyzwanie z Anulką. Zadanie nasze polegało na scrapnięciu tego samego zdjęcia, które sobie pstryknęłyśmy w czerwcu, na pikniku w Kawęczynie, w totalnej głupawce i zwariowaniu - pstrykałyśmy zdjęcia "z ręki" i jest to jedno, jedyne najmożliwsze z wszystkich... No tak, troszkę to trwało, ale wiadomo... lepiej późno niż wcale, co się odwlecze to nie uciecze, co ma wisieć, nie utonie itd... :)

Piszecie, że to co ostatnio się u mnie wyprawia to "odmienny stan", taaaa... świadomości :) To wszystko przez to choróbsko i nieuchronnie zbliżająca się pogodowa szarość - raz jest to coś przyszarzonego jak ostatni notes, raz dużo brązu w albumie, a dziś ... dużo kolorów, dla poprawy nastroju i z tęsknoty za ciepłem :) Coś optymistycznego!

Całość stworzona z materiałów Kelly Panacci - stemple Swirls, papiery z kolekcji Funtastik - w tym - ten bazowy i dodatki - rubonsy kolorowe i czarno-białe, chipboardy i naklejki  z różnych kolekcji, m.in. Funtastik i Artsy. I do tego mój niezawodny czarny żelopis, który na dłuuuuugie miesiące poszedł w odstawkę :) Dziś "wyostrzył" scrapa :)


A teraz wyczekuję, kiedy Ania upubliczni swojego scrapa, ja już go widziałam - jest Cuudny!!!

12 komentarze :

Anna-Maria pisze...

aaaaaaaaaaaaaaaaaa.... boksi! cudne dodle; rub-onsy fajne; zdjecie fantastyczne :) jest wspaniały... więcej i więcej proszę LO'sów! doskonale Ci wychodzą a ostatnio żadko je tu widuję...

joasiah pisze...

o kurczę zatkało mnie woooow
przepieknie :)

nirshya.dwbh pisze...

Powiem krótko: WOW!!!

Piekna praca, no śliczna po prostu!!!

Agnieszka - Anna pisze...

:)
bardzo optymistyczny
fajny... ummmm

la.li pisze...

Jak Ty coś zrobisz Karola... Mistrzostwo świata! :) BArdzo ładne to połączenie niebieskiego z zielenią i pomarańczem, bardzo kobiece kwiatki i zawijaski. Cudo :)

Maugo pisze...

nie no ja tez chce robic takie scrapy! Wychodzi Ci to naprawde dobrze!

elka pisze...

Rewelacja i tyle

Birgit pisze...

Great! Love all the doodling!

truskawka pisze...

wow! cudowne kolory ! :)

finnabair pisze...

ha...no cudo na kółkach- super LO - urocze kolory, piękny dudling, super kompozycja - znać rękę profesjonalisty ;) a i fotka - od razu wyszczerz od ucha do ucha mam :)

bobinia pisze...

piękny - zupełnie inny niż Anulki
Fajnie sie ogląda to samo zdjęcie oscrapowane przez dwie różne osoby :)

eight pisze...

Boski, energetyczny, zwariowany!

LinkWithin

.