czwartek, 28 sierpnia 2008

Jestem. Żyję :)

Mam się nieźle. :)

Gdyby nie fakt,  że jestem w trakcie mega przeprowadzki i popadłam w stres związany z rytualnym odcinaniem pępowiny (czyt. Róża idzie do przedszkola!), oraz maksymalne wkurzenie związane z przeprowadzkowymi problemami z netem - byłoby wszystko w normie :P
Tymczasem jedną ręką pakuję i przewożę dobytek, a drugą dokańczam zamówienia, gdybym miała trzecią - z pewnością skrobnęłabym w międzyczasie to i owo :) Proszę zatem o wybaczenie i małego kopniaka na nową drogę życia :D Wrócę niebawem, jak wszystko wróci do normy i praca pozwoli chwilę posiedzieć w necie czysto rekreacyjnie :)
W międzyczasie zostawię trochę do podglądnięcia.
Album 30 x 30 na zlecenie pracowników firmy Nutricia, którzy postanowili zrobić niecodzienny prezent swojej długoletniej przesympatycznej współpracownicy w związku z jej odejściem na emeryturę. Album miał być kolorowy, ale stonowany; kobiecy, ale nie infantylny; nieco zabawny, ale nie śmieszny; wg wytycznych ale i z moimi "nawykami"; z miejscami na zdjęcia różnej wielkości, które wspólnie docinaliśmy i wklejaliśmy na samym końcu. To dla mnie było na prawdę ekspresowe wyzwanie - miałam na ten album niecały tydzień, kilka dni! Wiem, wiem, da się zrobić szybciej, ale to nie ja i nie teraz :) Udało się jednak i mam nadzieję, że ów album Panią E. będzie cieszyć długie lata i przypominać wszystkie świetne pracowe momenty :)

Chciałabym jeszcze podziękować dobrym duszyczkom, bez których ekspresowej pomocy, plasterka na wątpliwości, pocieszenia lub chociażby kopniaka mobilizującego ten album nie powstałby tak szybko i w tak chaotycznych warunkach jakie chwilowo przyszło mi ujarzmiać: Adzie/Scrapart, Agnieszce/Mirabeel, Ani/Wolfann, Kasi/Kayli a przede wszystkim oczywiście Beacie. :) Dzięki ogromne! :*
(fajnie zabrzmiało, jak na rozdaniu Oskarów :D )


I to by było na tyle, jeśli chodzi o album, postaram się jeszcze dziś coś pokazać, jeśli się uda...
Pozdrawiam serdecznie ( i z coraz większym uśmiechem)!


16 komentarze :

Anonimowy pisze...

Stonowany, kobiecy, delikatny. Jak zwykle przepiękny album. Dla mnie mistrzostwo nie do osiągnięcia. A okładka absolutnie przepiękna.

Mirabeel pisze...

Boski!! kocham te papiery!!!

Fryne pisze...

hehe! wywiązałaś się z zamówienia na 10 z plusem :*

a co do odcinania pępowiny... - trzymaj się dzielnie, ja też swojego Jerza sprzedaję do przedszkola w tym roku i serce mi się kroi. Mama kwoka się we mnie obudziła :)

skibi pisze...

przepiękny, cudny!!!
i to tylko w tydzień -> podziwiam, bo ja też mam takie tempo ;))

Kristine pisze...

Hi Karola!
This album is stunning.
I am a member of the Inspirational blog and I would love to show your album there. http://inspirationalcraftblogs.blogspot.com

So please wrtie me an email at kmbiseth@yahoo.no of you allow me to show your work there!

Big hugs from Kristine

Birgit pisze...

Gorgeous, love your romantic style!

bomiel pisze...

Fantastyczny!!

Beate pisze...

Wow, this is just fantastic!! I love your stuff!

Have a nice weekend

nowalinka pisze...

Szalejesz Kobieto :*
Tyle się dzieje u Ciebie :)

Świetny albumik ze szczególikami, które uwielbiam :)
Dobrze, że mimo wytycznych do każdej pracy przemycasz swoje cząstki :))

Kamilcia pisze...

świetny !!Szczególnie mnie urzekają wszelkie dodatki w Twoim wykonaniu - te wymyślne kwiatki, małe szczegóły, które dodają smaku całości, stawiają kropkę nad i :)
odezwij się po przeprowadzce i daj znać jak Róża po pierwszych dniach w p-lu. No i trzymaj się - Matki zawsze bardziej przeżywają ;)

Sylvie pisze...

Un travail magnifique, félicitations
Sylvie

Kayla pisze...

No no, moja panno! drugi raz na Inspirational w takim krotkim czasie?
Gratulacje!

Shirley pisze...

Both projects are just stunning. I love the first one because of its colors and design. The second one is just so lovely too!

eight pisze...

Świetny album, no i proszę, zawędrował w moje rodzinne okolice (Opole?)

alcoholinky pisze...

so beautiful and so delicate looking. love this.

krulik pisze...

Piękności! Wszystkie Twoje prace są zachwycające!!!

LinkWithin

.