sobota, 12 kwietnia 2008

Warsztaty Szajbusikowe ;)

No tak, jak się średni humor ma - wystarczy wpaść do Zosi i można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, o jakich się filozofom nie śniło ;) Np. że istnieje nowa, polska nazwa na albumy w stylu shabby chic - a mianowicie --- SZAJBUSIKI :D Mimo, iż humor miałam dobry, to i tak wpadłam do Zosi, tym razem z warsztatami TagBookowymi, które z przepisowych 3 godzin przedłużyły się do... 6 :D i udało mi się nawet sfotografować kawę z wkładką, ale nie wskażę palcem kto to zrobił (przysięgam, że bezwiednie! Jak to się człowiek może zamyślić w ferworze scrapowania!) :D Udało mi się także zrobić skromnego tagbooka, który, jak widać na załączonych obrazkach - wyszedł nieco łysy, ale przecież wystarczy dodać zdjęcia, odrobinę podrasować i już będzie ok :) Narazie nie ma przeznaczenia, ale spróbuję za jakiś czas do niego powrócić, bo mam nieodparte wrażenie, że jest w stanie nieskończoności.
Relacja z warsztatów "szajbusikowych" Tu i Tutaj, a ja pokazuję co następuje:

8 komentarze :

lara pisze...

Karola, wszystko w Twoim stylu, aż się napatrzeć nie można:)
piękne:)

Tores pisze...

O rany, sikam, kawa z wkładką mnie totalnie rozłożyła :D

jasminowasia pisze...

moją wkładką są częściej pędzle, znam smak kawy z farbą, z magikiem jeszcze nie, a praca delikatna, dziewczęca,dziewicza normalnie taka... miłego dnia :)

Anna-Maria pisze...

jak zwykle super... ale czekam aż tagbook nabierze duszy uzbrojony w klimatyczne zdjecia ;) piękne papiery, dodatki, przetarcai - czyli jak zwykle ;)
a kawa - no cóż, znam ten ból ;)

Jaszmurka pisze...

Prawie posikałam się ze śmiechu z tej kawy z wkładką ahahaha

Kleju jeszcze nie wkładałam do kawy... ale pędzle a i owszem (ale widać, nie jestem odosobniona :p )

A tag book- romantyczny... z Anią z Zielonego Wzgórza mi się skojarzył :D

Zojka72 pisze...

Oj!!! czułam, ze wstawisz to zdjęcie z kawą ;-)

Fryne pisze...

przecudny! i gdzie on łysy????

Anonimowy pisze...

to co robisz jest piekne i nie napisze nic mądrego bo słow brak...a co do kleju to nie wiedziałam ze tak sie robi klej na ciepło robi:)

yoasia

LinkWithin

.