poniedziałek, 18 lutego 2008

W Emocjach...

W emocjach - tych pozytywnych rzecz jasna - można zrobić wszystko! A ja zrobiłam album mocno związany z EMOCJAMI :) Jest to TagBook, który mieści kilka fantastycznych, choć niestety technicznie nieudanych (zła ostrość = ruchliwe dziecię itp. klęski) zdjęć Róży.
Zdjęcia z jednej, spontanicznej sesji, kiedy to Najmłodszej nastrój zmieniał się niemal z sekundy na sekundę - od radości do wściekłości :) Takie chwile naprawdę warto upamiętniać, zatem wymyśliłam sobie, że tagbook zasługuje na specjalne przechowywanie we własnym pudełku. Od A do Z wszystko jest tak jak chciałam - te papiery Scrapbour, które mnie ogromnie zainspirowały, te kwiaty, o specyficznym czerwono - różowym odcieniu, który pasował jedynie do tych papierów, ta czcionka - ulubiona - mocna, ale zawsze kojarzy mi się ze starymi, dobrymi wspomnieniami, dokładnie tak, jak wstążki w kratkę... Myślę, że to jest to, co karole lubią najbardziej :) Całość można obejrzeć w mojej galerii, a odrobina techniki znajdzie się niebawem na blogu ScrapLab od kuchni. Serdecznie zapraszam :)


7 komentarze :

Kayla pisze...

Prześliczny!
Piękne papiery i dodatki, wszystko tak dobrane, jakby z jednego kompletu. Fantastyczny efekt!

Karola pisze...

Dzięki Kasiu! :) Miałam problem z TĄ zielenią i z TĄ czerwienią :)ale się przełamałam... W pierwszym odruchu te 2 kolory razem kojarzyły mi się wyłącznie ze Świetami :)

Mirabeel pisze...

wow!świetna praca!!piękne kolory...!

anet pisze...

cudny.... świetne połączenie kolorków, fajnie, że przełamałaś skojarzenie świąteczne:) czekam na posta na s3f:)

nowalinka pisze...

No właśnie, a mnie jakoś się nic a nic ze świętami nie skojarzyły...
bardziej chyba z ogrodem :)

A z tych Emocji...nie wiem czemu, ale chyba najbardziej mnie urzekła ta zatrzymana chwila "skupiona"...malowanie oczu faktycznie wymaga wielkiego skupienia. Takie dorosłe "czynności" u dzieci są ogromnie rozczulające :)
A Ty te zdjęcia tak potrafisz podkreślić, że dodatki ich nie przesłaniają :)

Anonimowy pisze...

haha a ja mam skojarzenia konfiturowo kuchenne;))
mówisz że zdjęcia nieudane? Mi sie baaaaaardzo podobają ..są takie nieoczywisto nostaligiczne
Pasują tu jak ulał.Z reszta wszystko pasuje:)
Ale namotałam;) jakbyś nie zrozumiała -to PODOBA SIĘ!!!:))Batory

asia wu pisze...

Karola, do szuflady mi zaglądasz! Od miesiąca leży przycięta baza tagowa i kwiczy ;) Piękny albumik i tak jak pisała Kayla - rewelacyjne zebranie wszystkich elementów w spójną całość.

LinkWithin

.